na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Po rozgrzaniu silnika świeci się Check i TC. Silnikiem szarpie. fabrus 2 1 552 2016-Lis-07, 18:36
Ostatni post: lbk
  {A} nowy pilot sebsu85 6 1 285 2016-Sie-09, 18:14
Ostatni post: sebsu85
  {A} Z16XE - zapala się kontrolka silnik i przechodzi w tryb awaryjny klawyziutek 6 2 214 2016-Lut-24, 21:02
Ostatni post: wpmarcin123
Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 3.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pilot centralnego - wylogowuje się
Witam. Mam problem z pilotem od centralnego (oba klucze zachowują się tak samo). Nagminnie nie działa pilot. Po ponownym sparowaniu zadziała czasami raz (np. zamknie) i już nie działa. Czasami działa przez kilka dni. Czyżby centralka nawalała ?? Styki w pilocie raczej wykluczam.
Odpowiedz
A próbowałeś jak nie działa delikatnie popukać kluczykiem np w reling? Miałem kiedyś problem z kluczykami w VB, posądzam że jakiś zimny lut, czasem działały tydzień dobrze, a czasem po zgaszeniu silnika już był prblem z zamknięciem drzwi. Baterie wymieniałeś?
Odpowiedz
Baterie są nowe. Jutro podjadę do znajomego elektronika niech dokładnie sprawdzi styki
Odpowiedz
Tu sprawdĹş luty.
[Obrazek: ELEj3qX.jpg]
[Obrazek: 1DZcpPA.jpg]
Odpowiedz
No i byłem u znajomego elektronika. Na pierwszy rzut oka stwierdził, ze styki są ok, ale "pobawił się" nimi to w jednym blaszka odeszła od reszty, a w drugim pojawił się lekki luz. Polutował to na nowo i jak na razie jest wszystko ok. smile
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości