na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przewodowy zestaw głosnomówiący UWB kaczorek1979 4 2 095 2015-Sty-14, 21:26
Ostatni post: kaczorek1979
  UWA czy UWB z bluetooth? WhiteBoy 4 6 995 2014-Sty-29, 19:33
Ostatni post: sebii
  ZESTAW CK-7W NOKIA w ZA!! Jak to podłączyć??? qbas 5 1 557 2013-Sie-07, 15:19
Ostatni post: rafi.zafi
Ocena wątku:
  • 32 głosów - średnia: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{BT} Zestaw głośnomówiący bluetooth
Wczoraj capnęli moją małżonkę za telefon, i poszło 200zł i 5 punktów. Tak myślę, żeby kupić jej i może też sobie jakiś zestaw. Macie jakieś doświadczenie? Coś polecacie?

Kolega mi poleca zestaw za 250zł Jabra Cruiser 2:

Wolałbym oczywiście wydać mniej. Widzę, że 300 osób kupiło zestaw za 65 zł http://allegro.pl/hit-bluetooth-3-0-samo...58192.html

Odpowiedz
Ten fajnie działa chyba że chcesz do montażu na stałe.

http://allegro.pl/zestaw-glosnomowiacy-bluetooth-nokia-hf-510-i5293512383.html
Odpowiedz
Sam używam i polecał bym jakąś słuchawkę bluetooth zakładaną na ucho . Zostawia margines dyskrecji jeśli jedziesz z pasażerem . Ja akurat mam samsunga ale jest tego od koloru do wyboru .
Odpowiedz
Ja Zdzichu jeździłem ze słuchawką w uchu i szczerze mówiąc wkur........ mnie to po jakimś czasie już.
Odpowiedz
(2015-Maj-02, 13:07)kaliope link napisał(a): Coś polecacie?
Seba tylko polecam , rzecz gustu i przyzwyczajenia . Wybór należy do Kaliope . Ale jak chcesz żeby każdy słuchał rozmowy ,proszę bardzo .
Odpowiedz
Ja używam Parrot MiniKit +. Zalety - jakość połączeń (idealna), brak szumów, rozmówca słyszy nas idealnie, prosty w obsłudze, całkowicie polska wersja softu i komunikatów, komunikuje się z nim głosowo (świetnie rozpoznaje nazwy kontaktów po polsku) długo trzyma bateria (od dwóch tygodni do miesiąca). Wady - czasem zdarza się, że nie paruje się automatycznie z telefonem po wejściu do auta, trzeba nacisnąć zielony przycisk żeby nastąpiło sparowanie.
Odpowiedz
Mam Samsunga Hf1000
http://www.ceneo.pl/14517128

mam go miesiąc ładowałem raz - po kupnie...
Jakość niezła - rozmówcy nie marudzą że mnie nie słyszą, lub mają szum. Parowanie (2 tel), bezproblemowe...
Zaletą jest minimalizm

Odpowiedz
Ja w ZB używam Hama.

Słuchawka jest zdecydowanie lepsza od zestawu i sam wolałem słuchawkę jednakże jeżeli chodzi o kobietę to wiem, że nie zdaje egzaminu tzn. nigdy nie założy jeżdżąc w mieście raz na jakiś czas może jak pojedzie w trasę. Także tylko zestaw głośnomówiący tak by go włączyła jeszcze jak będzie dzwonił tel. w torebce smile O takim jak ty zestawie też myślałem hamę nawet wł wystarczy ruszyć dźwignią jak już nawet dzwoni tel i w moment się połączy i się zdąży odebrać tel. także nawet kobita ogarnia.
Ale ja jak bym miał wydać 200 zł to może pokusiłbym się o jakiegoś parota w używce i montaż na stałe. Jak się kiedyś wykończy mi hama to tak raczej zrobię ale jak na razie to hama spełnia moje i żonki oczekiwania.
Odpowiedz
Ja w Zośce mam wbudowany "blut" ale używam słuchawki w ucho (nie wszyscy muszą słyszeć mojego rozmówcę).
Od 2 lat używam bardzo intensywnie (8h w pracy, bo działa z MS Lync i w aucie) Plantronics Voyager Legend. Nie jest tania, ale nie meczy się ucho, bardzo dobry mikrofon, nie zbiera szumów, można mówić szeptem a i tak rozmówca Ciebie słyszy, przez te 2 lata używania nadal wygląda praktycznie jak nowa, możliwość sparowania 2-óch urządzeń)
Znam bardzo sporo osób które używają te słuchawki i nikt nie powie złego słowa na nią. Wcześniej miałem jakąś Jabrę oraz Nokię i dla mnie była masakra.
Odpowiedz
Ja używam od ok 5-6 lat ten zestaw Nokia HF-510 o którym pisze Seba. Duża zaleta to wyświetlacz, dzięki któremu widzisz kto dzwoni i możesz wybierać numery. Telefon mam cały czas w kieszeni - chyba że robi za nawigację smile

Co do słuchawki w uchu to bardzo uciążliwy gadżet i zestaw moim zdaniem lepszy.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości