na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Woda w dolnej części uszczelki drzwi tOmki 0 432 2017-Lip-18, 21:40
Ostatni post: tOmki
  {B} Plastikowe części syska 4 597 2017-Kwi-13, 16:45
Ostatni post: syska
Żarówka {B} DemontaĹź dolnej części konsoli /tunelu Dexter400 2 1 293 2017-Mar-05, 21:09
Ostatni post: Dexter400
Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Stuki trzaski hałas w tylnej części kabiny
Od zeszłej zimy, w moim aucie zaczęło coś stukać i trzaskać w tylnej części kabiny (rejon trzeciego rzędu siedzen oraz tylnej klapy) podczas pokonywania nierówności oraz zakrętów. Auto to ZB 1.7 DTR (2014 rok). Pojedyńcze głośne stuki, pstryki, trzaski. Wyjęcie wszystkich dodatkowych przedmiotów nic nie dało, przesmarowanie uszczelek silikonem, sprawdzenie na postoju wszystkich plastików itd... Stuki dochodzą z samego tyłu auta, gdzieś z klapy lub boków - ciężko wyczaić to podczas jazdy.

W zimie jeździłem z boxem dachowym, czyżby to mocowanie relingów ? Na postoju ruszałem autem i różnymi częściami i nic...

Czy ktoś z Szanownych Kolegów ma podobne doświadczenia i wie gdzie szukać przyczyny stukania ?
Odpowiedz
a nie tylna kanapa? U mnie ją słychać na wybojach jak jest odsunięta na maxa i nikt nie siedzi na niej
Odpowiedz
też podejrzewam kanapę - poruszaj tym plastikiem przy środkowej części - gdzie jest ten rozkładany "podłokietnik" u mnie to trzeszczy...
ewentualnie wyjmij roletę i sprawdź czy bez niej ustało...
Odpowiedz
(2015-Maj-08, 15:17)kaliope link napisał(a): U mnie ją słychać na wybojach jak jest odsunięta na maxa i nikt nie siedzi na niej
a masz filce od spodu na siedzisku przyklejone do blachy?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości