na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Czy da się wyłączyć podświetlenie licznika zaraz po otworzeniu drzwi espionage 0 234 2018-Wrz-05, 19:40
Ostatni post: espionage
  {B} Dach panoramiczny - szklany dach - problemy, dyskusja, czy warto go mieć? piotr1 133 38 554 2017-Wrz-27, 10:01
Ostatni post: Mietas
  {B} Dolna osłona silnika - czy w całości zakrywa silnik? nukwa 3 980 2015-Gru-17, 21:14
Ostatni post: nukwa
Ocena wątku:
  • 29 głosów - średnia: 2.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} reflektory firma depo czy tyc
Witam , czeka mnie wymiana przedniej lampy .W ogłoszeniach widzę 2 firmy depo i tyc,montował ktoś kiedyś reflektory tych firm??chodzi mi o ich wykonanie ,  i jak sprawują się w użytkowaniu?Dzięki za odp,pozdrawiam.
Odpowiedz
Zakładałem tego x sztuk w różnych autach, TYC to chińskie a nawet nie bo Tajwańskie gó...no a DEPO jest renomowanym producentem najlepszych zamienników jeśli chodzi o lampy. Było tak ze jak sobie ktoś zażyczył najtańsze TYC to nawet potem nie szło ich ustawić.
Odpowiedz
To problem z głowy na pewno Depo,dzięki za odp.Zapytam jeszcze w tym temacie które lampy lepiej świecą z jasnym czy ciemnym środkiem?? Obecnie mam z prawej  z jasnym środkiem a z lewej z ciemnym środkiem ,muszę kupić jedna albo jasna albo ciemna żeby były takie same.
Odpowiedz
Kupiłem kiedyś TYC do Seicento, bo miałem już strasznie wypalone odbłyśniki. Efekt, po tygodniu wróciłem do starych lamp, bo TYC nie dało się w żaden sposób wyregulować, a o jasności nie wspomnę. Nigdy więcej TYC.
Odpowiedz
To ja dołącze do tematu, ale odnośnie tylnych lamp.
Ostatnio przy parkowaniu nie zauważyłem filaru, skutkiem czego jest stłuczony tylny leflektor. Ponieważ od jakiegoś czasu zamierzałem kupić po liftowe, wiec tak też uczyniłem, firmy Depo. I mam problem... Nie pasuje stary, oryginalny wkład z gniazdami żarówek (gniazda są przesunięte o kilka milimetrów względem otworów w lampie). Czy rzeczywiście jest różnica także wkładów pomiędzy przed i po liftowych?
Odpowiedz
Tak - jest różnica między listwą żarówek przed i po lifcie
Odpowiedz
Idzie jakoś je odróżnić po fotkach (tzn wkłady lamp do przed i polifta)? Jakie są nr seryjne?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości