na dół
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nielegalne przerĂłbki aut :)
Ty mnie prawa RD nie ucz że tak rzeknę bo sam dowody rej. "kroiłem" na drodze za takie coś przez 16 lat.
Odpowiedz
ustawa mowi jasno
Odpowiedz
się
(2013-Sty-12, 22:40)Sebek link napisał(a): załoncznik
się pisze załącznik.
Odpowiedz
ok, skopiowalem, wkleilem, nie sprawdzilem. moja wina, przepraszam
Odpowiedz
p
(2013-Sty-12, 22:46)Sebek link napisał(a): ustawa mowi jasno

tia -  ustawami straszą , a z którego roku ta ustawa? jedno wielkie pitu, pitu, nikt Cie nie ma prawa zmusić do montowania czegoś co nie było standardem przed wprowadzeniem ustawy. 
Jedyne ustępstwo (chyba) to tylne światło przeciwmgielne, jak nie masz żółtych blach. 
Odpowiedz
Urzędnicy z Unii przymierzają się do całkowitego zakazu tuningowania.
Odpowiedz
(2013-Sty-14, 14:04)Pawlik link napisał(a): Urzędnicy z Unii przymierzają się do całkowitego zakazu tuningowania.

Za nim Urzednicy z Unii do tego zakazu doprowadza zapomnimy już o Xenonach i Bi-Xenonach . Zaczną gurować LED

[br]Dodano: [time]1358170009[/time]
Mówiac o przepisach Xenona ustawa ustawa jak mówił bamber sa auta które samopoziomowania seryjnie nie miały. Kwestia lezy po stronie naszej Niebieskiej władzy albo przejdzie albo nie
Odpowiedz
Cytat:Za nim Urzednicy z Unii do tego zakazu doprowadza zapomnimy juĹź o Xenonach i Bi-Xenonach .
Żebyś czasem kolego nie oswietlil drogi przed autem LEDami....Roll Eyes
Na 2m przed furą może starczyłoby światełka....

Wysłane z I9100 za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
Opelmen zainwestuj,kup sobie taką latarkę na jedną diodę i zobaczysz jak wygląda zasięg 1km w nocy akurat operowałem taką 2 lata.
http://www.mactronic.pl/pl/products/seria_sl/5313/sl20xled/7433.html
Odpowiedz
Arek i Sebastian maja racje. juz istnieją żarówki ledowe do reflektorów ale są bardzo mało popularne. to kwestia czasu i udoskonalenia. te do domów tez już coraz lepsze są. technika idzie do przodu. inaczej do dziś wszyscy by maluchami jeździli.. wnet będą normalnie ledowe żarówki oświetleniowe normalnie dostępne
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości