na dół
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nielegalne przerĂłbki aut :)
Przykład-nowe Audi R8 zrezygnowano z xenonu i całe światło jest na LED-ach.
Odpowiedz

No np. http://allegro.pl/reflektor-prawy-audi-a...68040.html

Odpowiedz
marsuc.. Tam pisze LED i H4...
Czyli dzienne LED a drogowe H4 (?)

Wysłane z I9100 za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
(2013-Sty-14, 20:03)opelmen link napisał(a): Tam pisze LED i H4.

A to H4 nie może być LED hmm

http://www.eautoworks.com/Heliolite-H4-L...RD820.aspx

Ale nie upieram Ĺźe ten reflektor akurat je ma bo nie znam jego specyfikacji.

[br]Dodano: [time]1358191128[/time]
Reflektory LED w konfiguracji AUDI kosztują dodatkowo 9600 zł  26 26 .
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=28eTL2PNYdA
Odpowiedz
Taka fura pędzi pewno najmniej 220km/h i niemożliwością jest aby LEDy oswietlily dostatecznie dużo przestrzeni przed samochodem, no ale cóż.... pomarzyć zawsze można...

Odpowiedz
(2013-Sty-14, 22:53)opelmen link napisał(a): niemoĹźliwością jest aby LEDy oswietlily dostatecznie duĹźo przestrzeni przed samochodem,
a co za róznica ile auto jedzie jak standart ustawienia świateł jest jeden,xenon masz tak samo ustawiony wdlug urządzenia a poświata i tak odbija elementy odblaskowe daleko przed samochodem.
Odpowiedz
Przed chwilą całkowicie przypadkowo przeczytałem taką oto wypowiedź:

Cytat:[color=rgb(51, 51, 51)]"Nowe lampy przednie w technologii LED to prawdziwa rewolucja", mówi Michael Dick (zbieżność przypadkowa), dyrektor działu R&D Audi. "Do niedawna użytkownicy samochodów narzekali na kłopotliwą i skomplikowaną wymianę żarówek w przednich lampach. Wraz z wprowadzeniem lamp LED problem ten zniknie - gdy wypali się jedna z diod, wymienia się po prostu całą lampę. Oczywiście dla bezpieczeństwa użytkownika może to zrobić jedynie wykwalifikowany personel w ASO, dysponujący najnowszym oprogramowaniem do adaptacji podzespołów. Chciałbym jednak przy okazji rozwiać obawy o trwałość" - kontynuuje Dick - "dzięki tysiącom godzin testów i nadzwyczaj starannemu projektowi mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że w okresie gwarancyjnym nie wypali się na pewno ani jedna dioda".[/color][/size]
[size=13px]

26 26
Odpowiedz
Kolego bamber... nie ublizajac ale widzę, że wszystkie rozumy już posiadles i w każdej dziedzinie masz coś do "powiedzenia"..
A wracając do Twojej ostatniej tutaj wypowiedzi to najprostszy przykład:
Rower pojedzie powiedzmy 20-40km/h i tutaj światełko z LEDa mu wystarczy bo zdąży w porę zobaczyć drogę przed sobą i porę zareagować.. Samochód musi mieć więcej światła przed sobą..
Może wg Ciebie drogowe światła są niepotrzebne ? Po kiego tyle światła?

Odpowiedz
Ja napisałem że w każdym aucie ustawienie swiateł ma byc takie jedynie różną sie barwą i natężeniem a idąc twoim tokiem myślenia wynika że Panda musiała by mieć np światła na 100m a sportowy samochód na 1km bo jedzie o wiele szybciej,pisałem ci na temat oświetlenia,za przykład podałem ci najprostrze urządzenie jakim jest latarka,kup se taką,pochodź i poświeć sobie w nocy a potem wypowiadaj sie o świeceniu diod.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości