na dół
Ocena wątku:
  • 36 głosów - średnia: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Dedykowane zasłonki na magnes
Ma ktoś coś takiego jak to się sprawuje ?
Cena przystępna ok 350zł za 6 szt (na tylną szybę wchodzą 2 szt.)

[Obrazek: DSC_0180.JPG]

[Obrazek: DSC_0194.JPG]
Odpowiedz
Tak ma Cinek i bardzo sobie chwali
Odpowiedz
Ja zamówiłem w zeszłym tygodniu takie same, ale one nie są na magnes tylko mocowane na takie metalowe klipsy.. Te na magnesy są tańsze na alle ale jakoś nie mam przekonania do mocowania na magnes, zresztą wtedy zasłonka by znikała w mgnieniu oka z okna za sprawą Mojego Młodego.
Jestem mega zadowolony... W Peugeocie miałem podobne (akurat ori akcesorium Puga) i byłem mega zadowolony, więc teraz też kupiłem takie zasłonki...
Odpowiedz
Tutaj brałeś ?
http://allegro.pl/zaslonki-dedykowane-do...70019.html
Odpowiedz
Gdyby rozwiązanie było tańsze można by było się zastanowić nad takimi zasłonkami , ale w podobnej cenie (ja płaciłem 400 zł)  można przyciemnić szyby w aucie, bez problemu z późniejszą eksploatacją jakichkolwiek klipsów czy magnesów. Ale to tylko moje zdanie.
Odpowiedz
t0mki: tak brałem od nich.
Mucha: Ale zasłonki mają jedyną niepodważalną zaletę. Jak potrzebujesz to je ściągasz i zakładasz i tak możesz robić codziennie. A folia jest jednorazowa. Zresztą w Toruniu za oklejenie Lafiryndy wołają 450PLN. W zimę Młody mówi, że za ciemno mu w aucie i wtedy zasłonki chowam i może wszystko obserwować, a w lato jak słońce świeci to przez zasłonki jeszcze coś tam widać...
Odpowiedz
U mnie w Słupsku z cenami podobnie, a zimą na pewno będę ściągał.
Odpowiedz
(2015-Cze-19, 12:08)_model_ link napisał(a): Te na magnesy są tańsze

Chyba nie do końca tak jest. Na magnesy niby ok 200 zł, ale zadałem pytanie sprzedającemu i tam są tylko na drzwi. Więc wychodzi drożej.

Zresztą te na zaczepy wydają mi się praktyczniejsze.
Odpowiedz
(2015-Cze-19, 13:05)celius link napisał(a): [quote author=_model_ link=topic=7544.msg85480#msg85480 date=1434712084]Te na magnesy są tańsze

Chyba nie do końca tak jest. Na magnesy niby ok 200 zł, ale zadałem pytanie sprzedającemu i tam są tylko na drzwi. Więc wychodzi drożej.

Zresztą te na zaczepy wydają mi się praktyczniejsze.
[/quote]

No to cenowo to samo pewnie, a jednak zaczep/klips pewniejszy niĹź magnes...
Odpowiedz
(2015-Cze-19, 12:52)_model_ link napisał(a): Ale to tylko moje zdanie.

[member=4772]_model_[/member] zgadzam się każdy ma swoje zdanie i opinie,  każdy wybiera takie rozwiązanie które dla niego jest najbardziej optymalne , Ty wybrałeś takie  42 , w końcu jakby wszyscy przyciemniali szyby to dla kogo by produkowali takie zasłonki  Grin
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości