na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} [TUT ZB] Zafira - Naprawa zamka schowka pasaĹźera Kaliope 12 11 890 2017-Lip-02, 07:12
Ostatni post: kysiu241
  {B} Kratka nawiewu pasaĹźera - demontaĹź ? schalker 0 1 312 2016-Kwi-22, 07:28
Ostatni post: schalker
  {B} Deaktywacja poduszki powietrznej pasaĹźera. pyzdra1 11 9 909 2015-Wrz-19, 17:59
Ostatni post: Kaliope
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Schowek pasażera - trudności w otwieraniu i zamykaniu
cos sie z moim schowkiem dzieje, a wiec bolce ktore sa po bokach do zamykania i otwierania schowka po prostu nie chca wyjsc, musze je czyms podhaczyc zeby wyszly i dopiero zamknac .
Odpowiedz
niestety bolączka ZB
http://klubzafira.pl/forum/index.php/topic,321.0.html
Odpowiedz
Ja sobie narazie poradziłem w taki sposób, że zdemontowałem klamkę od schowka i paluchem "popycham" cięgna jak chce otworzyć czy zamknąć. Plusem jest to, że się zamyka, minusem, że estetycznie to to nie wygląda.
Odpowiedz
a czy ten demontaż klamki jest "inwazyjny"? Tzn czy da się zdemontować i zamontować ponownie tą klamkę tak, żeby to się kupy trzymało wink
Odpowiedz
(2012-Lut-28, 14:52)Grisza link napisał(a): a czy ten demontaĹź klamki jest "inwazyjny"? Tzn czy da się zdemontować i zamontować ponownie tą klamkę tak, Ĺźeby to się kupy trzymało wink
Oczywiście, że tak. Porobię kilka zdjęć mojego odnowionego wnętrza i wstawię, to sam się przekonasz. Wygląda jakby w ogóle nie był ruszany.
Odpowiedz
Do utworzonego przez kaliope tutka naprawy schowka dodałbym, że mnie udało się skleić rozerwany schowek klejem Poxipol dwuskładnikowym i obyło się bez dodatkowych wkrętów.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości