na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} AF-40 Czy jest dwumasa w ZB 1.9 120km automat? deluxe 5 2 143 2015-Sty-26, 20:52
Ostatni post: deluxe
Ocena wątku:
  • 20 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} AF-40 Automat przyspieszenie opóźnione+skok z P na wsteczny
Dotyczy mojego automatu.

Od niedawna mam dziwne 2 objawy.
1) jak wciskam pedał gazu przy ruszaniu lub chcę nagle przyspieszyć to tak jakby auto przyspieszało ale z jakimś 2 sekundowym opóźnieniem.
2) Po odpaleniu silnika gdy chcę przejść na "drive" to po drodze oczywiście mijam "wsteczny".
I gdy jestem w pozycji "wsteczny" to mam wrażenie jakby zębatka skrzynki hmmm "opadała". Nie ma po prostu płynności przejścia. Tylko jest jakby chwilowy przeskok (odczuwalny), nie jakieś walenie, tylko jakby coś miało luz.
Nie wiem jak to dokładnie opisać, ale chyba coś takiego.
Jak auto się rozgrzeje i trochę pojeździ, to płynność zmiany biegów już jest i nic takiego się nie dzieje.

Cóż to się może dziać? Co zrobić?
Odpowiedz
....... stan oleju w skrzynce sprawdzałeś ?
Odpowiedz
A jak sprawdzić poziom oleju w skrzyni biegów? Czy też piszesz o poziom oleju ogólnie w silniku?
Odpowiedz
(2015-Lip-01, 11:59)waldiwaldi link napisał(a): A jak sprawdzić poziom oleju w skrzyni biegĂłw?

Nie wiem jak to jest w Zosce B, bo w A robi się to za pomoca bagnetu, do którego dostęp jest bardzo "zachęcający"
Może koledzy posiadający Zoski B w automacie (np. Krasnal, Cooba) pomogą Ci  ??
Odpowiedz
Jeśli automat ma jakikolwiek dziwny objaw jedź na warsztat dobry od automatów, niech zobaczą objawy co o tym sądzą. Ewentualnie zmienić olej ale w specjalistycznym warsztacie bo w róznych automatach są rózne sposoby wymiany.
Odpowiedz
(2015-Lip-01, 12:21)M4R10 link napisał(a): [quote author=waldiwaldi link=topic=7583.msg85964#msg85964 date=1435748365]A jak sprawdzić poziom oleju w skrzyni biegĂłw?

Nie wiem jak to jest w Zosce B, bo w A robi się to za pomoca bagnetu, do którego dostęp jest bardzo "zachęcający"
Może koledzy posiadający Zoski B w automacie (np. Krasnal, Cooba) pomogą Ci  ??
[/quote]

No nie mogę znaleźć tego drugiego bagnetu sad PomożecieHuh?
Odpowiedz
(2015-Lip-01, 12:50)Bamber link napisał(a): Jeśli automat ma jakikolwiek dziwny objaw jedĹş na warsztat dobry od automatĂłw, niech zobaczą objawy co o tym sądzą. Ewentualnie zmienić olej ale w specjalistycznym warsztacie bo w rĂłznych automatach są rĂłzne sposoby wymiany.

A jaki warsztat w Warszwie byś polecił, który jest dobry w automatach?
Odpowiedz
Pytaj ludzi z Wa-wy albo google, znaleźć a potem poszukać opinii.
Odpowiedz
a z tym bagnetem od skrzyni automatu, wie ktoś gdzie on jest fizycznie?
Odpowiedz
W b nie ma bagnetu
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości