na dół
Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VREDESTEIN ULTRA CENTO 225/45R17 -PROSZĘ O OPINIĘ
Jak w tytule,posiada ktoś z was ultra cento ? Polecacie czy raczej nie ?
Jak sprawuje się na mokrej nawierzchni ?
Opinie i testy niby kiepskie na mokrej nawierzchni,dlatego mam pytanie czy ktoś ma lub miał ten konkretny model i jak się sprawują,zwłaszcza na mokrej nawierzchni ?
Odpowiedz
Jeśli chodzi te konkretnie się nie wypowiem ale na deszcz Uniroyal Rainsport 3 rewelka.
Odpowiedz
Czyli te powinny być ok ?
http://allegro.pl/opony-letnie-uniroyal-...82647.html
i chyba cena teş jest ok  Roll Eyes
Odpowiedz
Uniroyal praktycznie są czołówką jeżeli chodzi o deszcz.
RainExpert typowe deszczĂłwy
[Obrazek: rain6.jpg]

RainSport 3 wyższa półka też rewelka w deszczu

[Obrazek: uniroyal_rainsport_3_bieznik.jpg]

Te co pokazałeś to RainSport 2

RainSport 3 nowe hurt w granicach + - 1300 kpl.
Odpowiedz
Kupując używane opony podejmujesz ryzyko, że mogą być wybite, mogą mieć uszkodzoną konstrukcję. Nawet jeżeli sprzedawca zgodzi się na zwrot to ponosisz koszty ponownego zdjęcia opony.
Ostatnio sam miałem dylemat używki czy nówki. Stwierdziłem w pewnym momencie, że używki poszukam ale tylko u wulkanizatorów, w razie problemów sami będą się martwić i wymieniać - bez dodatkowych kosztów z mojej strony. Niestety tym co w owej chwili dysponowali i ceną nie skłoniło mnie do zakupu u nich. Wybrałem nówki z netu, wg wskazań i zaleceń kolegi ( lub Pana 27 ) [member=56]Krasnal[/member]. Kupiłem Kormorany Gamma 2 i jestem zadowolony.

Oczywiście wybór należy do Ciebie
Odpowiedz
No tak zgadza się,jednak zawsze kupowałem używki ale u wulkanizatora nigdy poprzez allegro...hmm.Potrzebuję na tą chwilę 2 sztuki.
Co do Kormoranów miałeś kiedyś i byłem bardzo nie zadowolony...chyba że coś się zmieniło w ostatnim czasie ?
Odpowiedz
Ja też ostatnio kupiłem budżetówki Daytony D3 może nie najcichsze ale trzymają się super.
Odpowiedz
Ja się pokusiłem na nówki rs3 bardzo dobrze odprowadzają wodę, mogę powiedzieć ze nie żałuje smile
Dałem tysia wraz z montażem smile
Odpowiedz
(2015-Lip-14, 17:52)dorich link napisał(a): Ja się pokusiłem na nĂłwki rs3 bardzo dobrze odprowadzają wodę, mogę powiedzieć ze nie Ĺźałuje
Lecz niestety Uniroyal króluje jeśli chodzi o deszcz, wręcz bym powiedział że się specjalizują w tym.
Odpowiedz
Dzięki wszystkim za pomoc,wybrałem jednak zupełnie co innego-niż w temacie,mianowicie :
http://www.oponeo.pl/dane-opony/uniroyal...r#85247940
Dorich mam nadzieję,że w sumie też nie będę żałował  wink

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości