na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} [TUT] Jak zdemontować tapicerkę/boczek z drzwi Kaliope 1 1 739 2017-Lut-12, 01:25
Ostatni post: Flora
  {B} Jak wymienić tapicerkę fotela kierowcy Wasyl 0 818 2015-Paż-29, 09:37
Ostatni post: Wasyl
  {B} DemontaĹź paska z kolorem w drzwiach przednich warter90 4 1 555 2013-Maj-24, 21:31
Ostatni post: warter90
Ocena wątku:
  • 27 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Boczek - tapicerka na drzwiach
Panowie, potrzebna jest drobna pomoc przy tapicerce. W boczku od drzwi, odkleja mi się  od strony wewnętrznej czarny plastik , ten co jest od góry i jest wciskany w zaczepy drzwi  przy szybie. Przyklejony był chyba na klej na gorąco do boczku, próbowałem  to zrobić podobnym klejem ale puszcza. Ktoś to kleił czymś, a może wie z jakiego plastiku jest to ustrostwo, abs czy pp?
[Obrazek: b8b5011c0ce6f32f.jpg]
Odpowiedz
Sklej klejem montazowym albo do szyb i nie puści.
Odpowiedz
A kolega  poda jakäś nazwę kleju na pv ? Już dwa razy to robiłem  i puszcza, oczywiście przy tym plastiku, bo klej boczku się trzyma.
Odpowiedz
Napisałem klej montażowy lub do szyb samochodowych.
Odpowiedz
Ja miałem tak samo pierwszym razem zdemontowałem boczek i skleiłem jakimś klejem z tuby,odlepiło sie.Drugi raz nie demontowałem boczku.odchyliłem do góry wpuściłem delikatnie pianki niskoprężnej z pistoletu położyłem na to listewkę drugą zaparłem o górę aby dobrze i równo docisnęła.Jest git od roku sklejone trzyma jak oryginał.
Odpowiedz
Ja chyba kleiłem na butapren i też było ok. Tylko na początku, przez jakiś czas śmierdziało.
Odpowiedz
Ooo to widzę nie jestem sam,  trzeci raz chcę już to zrobić dobrze....
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości