na dół
Ocena wątku:
  • 24 głosów - średnia: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} dywaniki gumowe
Ja w zimę z gumowych jak jest mróz to wysypuję rano lód i tyle a jak nie marźnie wkładam suchą szmatę i wsiąknię ot cała filozofia.
Odpowiedz
Ja kupiłem u siebie w skle[ie stacjonarnym Petex i jestem bardzo zadowolony, nic nie śmierdzi gumą , wygląda spoko i mam nadzieje ze starczy na dłuższy czas, pozdrawiam.
Chciałbym się podzielić moimi odczuciami po zakupie dywaników gumowych.

Dywaniki kupowałem w sklepie stacjonarnym w Krakowie (poprzez allegro).
Do wyboru miałem Petexy i Frogum. Po oględzinach wybrałem Frogumy bo Petex wydawał mi się zbyt miękki.
Dywaniki są dobrze spasowane z tyłu, wchodzą wręcz na wcisk, więc nie będą się na pewno przemieszczały. W sumie to mogły by być głębsze o kilka cm i wchodzić bardziej pod fotele z przodu, ale nie jest źle.
Co do przodu to minusem jest to, że rozstaw otworów do montażu zaczepów nie jest idealny. Z przodu od strony pasażera zamontowałem stopery plastikowe. Ich zapięcie wiąże się z lekkim "naciągnięciem" dywanika co powoduje powstanie lekkiego fałdu w okolicach zaczepu - nieistotne ale trochę wkurza. W związku z tym od strony kierowcy puki co nie montowałem zaczepów.
Poza tym dywaniki są naprawdę OK i pachną wanilią  smile
Odpowiedz
ja kupiłem Rezaw-plast pasują idealnie nie śmierdzą zobaczymy jak długo wytrzymają
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości