na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Instrukcja ncdr 1100 Andrzejrudi 13 5 942 2016-Cze-17, 19:23
Ostatni post: lbk
  {CDR 1100} - problemy, dyskusje, pytania Kaliope 43 16 369 2015-Wrz-13, 20:22
Ostatni post: tregon
  {CDR 500} - problemy, dyskusje, pytania Kaliope 2 3 152 2012-Lut-14, 19:52
Ostatni post: karolp1993
Ocena wątku:
  • 54 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{CDR 1100} opcja modyfikacji?
Drodzy Forumowicze.
Tak sobie przeglądam forum i szukam odpowiedzi na temat Siemensa NCDR 1100. Producent zainstalował takie radio i jak powszechnie wiadomo nie przewidział iż pojazd z takowym grajkiem będzie jeździł w Polsce. Przeważnie wszyscy chcą je wymienić bo nie spełnia dzisiejszych standardów. Jest tyle możliwości dotyczących car audio, że nie wiadomo czasami co wybrać. Ale ja mam inne pytanie może propozycję. Może pozostawmy je na miejscu, przecież jest częścią pojazdu i zadajmy sobie pytanie jak wykorzystać. Może da się uruchomić nawigację, lub sprawić że przeczyta mp3, lub jakiś inny aux. Proponuję nie spisywać na straty Siemensa, w końcu nie jest taki tragiczny, chyba że ktoś chce mieć studio osłuchowe, no cóż droga wolna. Bo kto bogatemu zabroni.
Pozdrawiam
Odpowiedz
(2015-Paż-13, 09:45)pleho link napisał(a): MoĹźe da się uruchomić nawigację
Skoro nie ma i nie było map to jak chcesz ją uruchomić? Swoją drogą trąbię od zawsze, zmiana na choćby Pionka za ok 200zł i niebo a ziemia bo dźwięk w tych ori radiach jest nędzny. Min. M4R10 Mario może potwierdzić, wymieniał tak jak ja  kiedyś.
Odpowiedz
Jak już zostałem wywołany do odpowiedzi to 
- wymieniłem Siemensa NCDR 1100 na "zwykłego" Pioneera z opcją sterowania go z kierownicy - bardzo miła niespodzianka jak ładnie brzmią i grzmią  4 32 32 oryginalne głośniki
- jestem jeszcze na etapie "przerzutu" NCDR-a pod hotel pasażera, aby mieć możliwość sterowania BC (komputer pokładowy) - brak możliwości zakupu odpowiedniego kabla przedłużającego  z wtyczką - być może w zimie wezmę się za to jak mnie leń opuści  16. 
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości