na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fabryczny zbiornik LPG w ZC 1.4T WROCEK 6 1 100 2017-Cze-29, 16:54
Ostatni post: firek
  {LPG} LPG do ZC 1.8 140KM, A18XEL oraz A18XER mikulin2 4 2 406 2015-Sty-08, 09:37
Ostatni post: Bamber
Ocena wątku:
  • 45 głosów - średnia: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ZC] 1,4 czy 1,6 - która lepsza pi LPG
Na dziś mam już zrobione 6 tyś km. Bez problemów (jak na razie) i oby tak dalej smile smile smile

A..... zbiornik mam w miejscu zapasu - czyli pod autem smile A zapas jeździ w ubranku w bagażniku smile
Odpowiedz
(2016-Gru-19, 23:58)piotr77 napisał(a): Na dziś mam już zrobione 6 tyś km. Bez problemów (jak na razie) i oby tak dalej smile smile smile

A..... zbiornik mam w miejscu zapasu - czyli pod autem smile A zapas jeździ w ubranku w  bagażniku smile

Zapas pełny czy dojazdówka była/jest ? Ja mam dojazdówkę i jeszcze do tego drążki watta i obawiam się, że zbiornik będzie maleńki.
Przez chwilę przeszła mi myśl aby wymontować trzeci rząd siedzeń , ponieważ i tak z nich nie korzystam jednak nie opanowałbym wtedy kształtu podłogi bagażnika. Na początku stycznia mam podjechać do gazownika aby zobaczył miejsce na bulę i coś dopasował.
Odpowiedz
Zapas - dojazdówka.

Zbiornik w 80% to 32 litry LPG. Na 320 - 330 km spokojnie wystarczy. Podobny zbiornik mam w swojej 22 letniej Astrze F i tam na trasie starcza na około 360 km.

Z tego co wiem to większy zbiornik pod auto nie wejdzie. Zależało mi, aby nie pomniejszać przestrzeni bagażowej, która jest cenna przy 4 osobowej rodzinie wink

Pzdr
Odpowiedz
(2016-Gru-21, 10:02)piotr77 napisał(a): Zapas - dojazdówka.

Zbiornik w 80% to 32 litry LPG. Na 320 - 330 km spokojnie wystarczy. Podobny zbiornik mam w swojej 22 letniej Astrze F i tam na trasie starcza na około 360 km.

Z tego co wiem to większy zbiornik pod auto nie wejdzie. Zależało mi, aby nie pomniejszać przestrzeni bagażowej, która jest cenna przy 4 osobowej rodzinie wink

Pzdr

To jest nadzieja, że coś mi dopasują.  Zapotrzebowanie na przestrzeń bagażową mam takie samo wink  i ile by nie było miejsca więcej to zawsze na max'a.  Przecież można zabrać trzeciego pingwina i czwartego micha. smile
Odpowiedz
A jeszcze o wlewie - mam w miejscu wlewu Pb, z dokręcaną końcówką. Proponowali mi w zderzaku, ale tak chyba lepiej. Nic nie widać smile
Odpowiedz
Też tak będę chciał smile.

PS. Przed zakupem ZC 14NET zasięgałem informacji czy można ten silnik  bez większego problemu zagazować i odpowiedz  była, że tak, jednak jak obdzwaniałem ASO'a z mojej okolicy to wszystkie były usztywnione i odpowiedz była, że nie zalecają (poza oczywiście tą fabryczną Laugh.

Na forum asterki jest kilka  autek z fabryczną i nie fabryczną instalację i jedni i drudzy za bardzo nie narzekają.
Odpowiedz
(2016-Gru-22, 12:07)PolTor napisał(a): PS. Przed zakupem ZC 14NET zasięgałem informacji czy można ten silnik  bez większego problemu zagazować i odpowiedz  była, że tak, jednak jak obdzwaniałem ASO'a z mojej okolicy to wszystkie były usztywnione i odpowiedz była, że nie zalecają (poza oczywiście tą fabryczną .
Zdziwiony odpowiedzią ASO raczej nie jestem , bo niby czemu mieli by oddawać robotę konkurencji .
Odpowiedz
(2016-Gru-22, 14:28)Zdzich napisał(a):
(2016-Gru-22, 12:07)PolTor napisał(a): PS. Przed zakupem ZC 14NET zasięgałem informacji czy można ten silnik  bez większego problemu zagazować i odpowiedz  była, że tak, jednak jak obdzwaniałem ASO'a z mojej okolicy to wszystkie były usztywnione i odpowiedz była, że nie zalecają (poza oczywiście tą fabryczną .
Zdziwiony odpowiedzią ASO raczej nie jestem , bo niby czemu mieli by oddawać robotę konkurencji .
Sami też nie zakładają. Mówiąc po fabrycznych instalacja miałem na myśli auta , które juz z taśmy zjezdzaja z lpg.

Wysłane z mojego LG-H502 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Tajemnica jest taka: dobra instalacja w dobrym warsztacie i nie powinno być problemów. Ja bazuję po raz trzeci na BRC i nie mam zastrzeżeń smile
Odpowiedz
(2016-Gru-23, 11:16)piotr77 napisał(a): Tajemnica jest taka: dobra instalacja w dobrym warsztacie i nie powinno być problemów. Ja bazuję po raz trzeci na BRC i nie mam zastrzeżeń smile
Dokładnie jak kolega napisał, ja miałem ze 4 BRC wszystkie bezproblemowe, 1 Staga bo tak kupiłem a obecny Prins ma rekord 195 tyś przejechane, wtryski Keihin-a niezniszczalne.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości