na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fabryczny zbiornik LPG w ZC 1.4T WROCEK 6 245 2017-Cze-29, 16:54
Ostatni post: firek
  {LPG} LPG do ZC 1.8 140KM, A18XEL oraz A18XER mikulin2 4 1 695 2015-Sty-08, 09:37
Ostatni post: Bamber
Ocena wątku:
  • 31 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ZC] 1,4 czy 1,6 - która lepsza pi LPG
Dodam od siebie że reduktory KME są zerżnięte praktycznie z Prinsa, natomiast trwalszych wtrysków niż Keihin nie znam i gazownik stwierdził mi to samo, nikt o nich nie pisze bo mało kto je ma no i niestety kosztują.
cyt.
"Do najdroższych na rynku należą wtryskiwacze japońskiej firmy KEIHIN, charakteryzujące się stałą wydajnością oraz liniowością charakterystyki w długim okresie eksploatacji, określanym przez producenta na 290 mln cykli "
[Obrazek: t1v.gif]

I   OZ Wojtkowizna
II  OZ Tęgoborze
III OZ Mikorzyn
IV  OZ Krasnobród
V   OZ Chmielno

Odpowiedz
(2017-Lut-04, 15:21)Bamber napisał(a): natomiast trwalszych wtrysków niż Keihin nie znam i gazownik stwierdził mi to samo, nikt o nich nie pisze bo mało kto je ma no i niestety kosztują.

Czytając posty na lpg forum, rzeczywiście Keihin jest bardzo polecany. A jaka będzie różnica w cenie miedzy nim a np Baracudą czy Haną?
Przebacz nie 7 razy, lecz aż 77 razy. (Mateusz 18,21-35)
Odpowiedz
x3,5 bo jakieś 350zł/ szt. , gdzie Baracuda ok 95zł a nieszczęsna Hana 82zł.

Także nie ma sensu przepłacać na Baracudach mam zrobione 96 tysi i jest ok. Nawet gdyby wytrzymały tylko 100 tysięcy km to i tak nie warto kupować Keihina, nie wierzę żeby wytrzymały 400 tysięcy km i pytanie czy auto tyle wytrzyma bo w nowym nie założysz bo gwarancja i większość ma bezpośredni wtrysk, a np 5 letni no to ok 100 - 170tyś km na blacie. Wiem że bywają auta z niższym przebiegiem ale czy wiarygodnym? A 500 czy 600 tysięcy km z czego 2/3 na Lpg to chyba nierealne!
II   miejsce "Pchanie Krasnala"                II OZKZ Tęgoborze
III  miejsce  Najładniejsza ZB                  II OZKZ Tęgoborze

I  miejsce Best Tuning ZB                        III OZKZ Mikorzyn
II miejsce "Pchanie M@rio z bonusem"     III OZKZ Mikorzyn
III miejsce Wiedza o Zafirze                    III OZKZ Mikorzyn

I miejsce Best Tuning ZB                         IV OZKZ Krasnobród
II miejsce Wiedza o Zafirze                     IV OZKZ Krasnobród

I miejsce Best Tuning ZB                          V OZKZ Chmielno
II miejsce Zwijanie węża strażackiego       V OZKZ Chmielno

I miejsce w Mokkle z dziećmi                     VI OZKZ Soczewka 
II miejsce Rzut tarczą - żona                       VI OZKZ Soczewka

Zaliczone wszystkie OLIMPIADY w Bukowinie Tarzańskiej
Żyj tak abyś nie żałował minionego czasu......
Odpowiedz
(2017-Lut-05, 21:41)Kaliope napisał(a):
(2017-Lut-04, 15:21)Bamber napisał(a): natomiast trwalszych wtrysków niż Keihin nie znam i gazownik stwierdził mi to samo, nikt o nich nie pisze bo mało kto je ma no i niestety kosztują.

Czytając posty na lpg forum, rzeczywiście Keihin jest bardzo polecany. A jaka będzie różnica w cenie miedzy nim a np Baracudą czy Haną?

Keihin jest japoński więc sobie życzą, a u mnie mam na nich 200 tyś. i latają a znam auto a raczej listwę keihin gdzie lata w 3 samochodzie ta sama i przelot ma ok 6 stówek.
[Obrazek: t1v.gif]

I   OZ Wojtkowizna
II  OZ Tęgoborze
III OZ Mikorzyn
IV  OZ Krasnobród
V   OZ Chmielno

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości