na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Czy da się wyłączyć podświetlenie licznika zaraz po otworzeniu drzwi espionage 0 240 2018-Wrz-05, 19:40
Ostatni post: espionage
  {B} - Hak holowniczy - zakup, dołoĹźenie, wiązka elektryczna, problemy, dyskusja woytas 80 30 001 2017-Lip-02, 10:05
Ostatni post: celius
  {B} reflektory firma depo czy tyc krzysiek102 6 3 537 2016-Sie-26, 08:14
Ostatni post: czarekcw
Ocena wątku:
  • 35 głosów - średnia: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Dach panoramiczny - szklany dach - problemy, dyskusja, czy warto go mieć?
Z ciekawości zapytam, czy może ktoś coś z tym robił, bo u siebie też zauważyłem delikatne ryski... niestety Zofia z końcówki 2005 i ją dopadło curve
Pozdrawiam
Odpowiedz
Niestey nic z tym nie zrobisz - poza wymiana dachu - no chyba ze potrafisz zedrzec klar    z garba i pokryc ponownie
Moze jeszcze wchodzi w gre folia jakas ktora przykryje te pekniecia

Sent using Tapatalk
Odpowiedz
Może się mylę, ale wydaje mi się że nie ma problemu z zeszlifowaniem lakieru w obecnych czasach, a dobry podkład akrylowy i lakier + klar chyba dałby radę na parę lat...
Dziwi mnie, że nikt tego nie robił jeszcze, czyżby wszyscy wymieniali dachy ?? Tym bardziej że dowiedziałem się od mechanika, który pracował w owych czasach w ASO Opla, że często w serwisie naprawa gwarancyjna polegała właśnie na ponownym polakierowaniu elementu...
Ciekawe jak to jest naprawdę. Musi to być wina lakieru, bo tworzywo z jakiego wykonany jest "irokez" przecież się nie zmieniło....
No cóż - może znajdzie się ktoś, kto przerabiał ten temat - u mnie tragedii nie ma, ale prędzej czy później trzeba będzie to zrobić.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Problemu nie ma w dzisiejszych czasach tyle że panorama to prześwitujący plastik, pleksi jak to sobie nazwiesz a nie element blacharski pomalowany podkładem, bazą i potem klarem.
Odpowiedz
Oczywiście - zgadzam się, ale "irokez" nie jest przeźroczysty...od strony schowków wygląda jak... plastik i na pewo nie prześwituje.. Poza tym elementy przeźroczyste są szklane. Więc w dalszym ciągu wydaje mi się że nie powinno być problemu. Pogadam z lakiernikiem i dam znać co powiedział.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Irokez jak jest z tworzywa spokojnie można pomalować jak każdy plastik z zastosowaniem odpowiedniego podkładu, jest też opcja oklejenia na jakikolwiek kolor.
Odpowiedz
No właśnie rozmawiałem z lakiernikiem i powiedział, że nie będzie problemu ze zdjęciem lakieru i pomalowaniu na nowo - co do oklejania to też fajny pomysł i może zasadniczo taniej by wyszło...
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Ewentualnie pomalować na mat dipem a to już samemu można wykonać.
Odpowiedz
Ale jak go okleicie to h... będzie widać

wysłane z taptaka

Odpowiedz
Nie koniecznie, przecież masz folie, typu lustrzanego. Od zewnątrz kolor od wewnątrz przyciemnienie ale widać.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości