na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Czy da się wyłączyć podświetlenie licznika zaraz po otworzeniu drzwi espionage 0 243 2018-Wrz-05, 19:40
Ostatni post: espionage
  {B} - Hak holowniczy - zakup, dołoĹźenie, wiązka elektryczna, problemy, dyskusja woytas 80 30 002 2017-Lip-02, 10:05
Ostatni post: celius
  {B} reflektory firma depo czy tyc krzysiek102 6 3 537 2016-Sie-26, 08:14
Ostatni post: czarekcw
Ocena wątku:
  • 35 głosów - średnia: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Dach panoramiczny - szklany dach - problemy, dyskusja, czy warto go mieć?
chodzi chyba raczej o oklejenie tylko środkowego garba... tam są pęknięcia lakieru a przez niego to raczej nic nie widać i tak  biggrin

skoro lakiernik twierdzi, że nie ma problemu to ok - tylko że garb "zawija się" pod szyby i stamtąd idą pęknięcia - od podstawy garba - dlatego wydaje mi się to lekko problematyczne - ale walcz  i pochwal się rezultatami
Odpowiedz
No właśnie lakiernik powiedział że jak się zedrze lakier do samej podstawy garba, to będzie okej i nic nie będzie się działo... Na razie czekam aż się cieplej zrobi i jak bardziej spęka to skusze się na pomalowanie.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Jasne Smaru ale zależy czy chce zrobić całość do kompletu czy tylko jak to nazwałeś "garba", bo jeżeli tylko o tego drugiego to bym zerwał lak i okleił folią np karbon, lub w kolorze nadwozia co kto lubi. Nie będzie się kruszyć, pękać, rysować itp...... no i taniej na pewno.
Folia 5 lub 8 letnia spokojnie wytrzyma 10 lat, taką mam oklejone auta i nic się nie dzieje, a i tak pewnie po 3-4 latach auto puścisz dalej. Grin
Odpowiedz
Zasadniczo jakby folie przykleić na ten spękany lakier, to czy będzie widać pęknięcia na folii ?? Ciekawy jestem, bo w sumie te pęknięcia są szerokości włosów, więc może pod folią tego nie będzie widać...
Pozdrawiam
Odpowiedz
Folia powinna przykryć.
Odpowiedz
Racool też właśnie o karbonie myślałem - ale właśnie czy w miejscach pęknięć nie będzie folia się odklejać ?

Sent using Tapatalk
Odpowiedz
Niestety panowie ale miejsca pęknięć trzeba wypełnić czy to żywicą, czy szpachlówką. Ryski nie będzie widać ale pęknięcie warto skleić aby się nie pogłębiało i w skrajnym przypadku może przeciąć folię od wewnątrz.
Odpowiedz
To pozostało tylko wycenić ile taka zabawa będzie kosztować.... i można działać :-)
Najlepiej jakby się w 200zł zmieścić :-)
Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam
Chciałbym powrócić do tematu problemów z przesuwającymi się roletami w dachu panoramicznym i mam prośbę o krótką instrukcję jak zdjąć podsufitkę ( jeśli to możliwe ) aby zweryfikować dlaczego przesuwają się tylko tylnie dwie rolety a przednie "stoją" w miejscu ? Czytają cały wątek  "Dach panoramiczny - szklany dach - problemy" to największe doświadczenie w  tym temacie ma SMARU i chciałbym się dowiedzieć ( od niego lub innego użytkownika Zafir  smile  jak sprawdzić przyczynę mojego problemu ponieważ "podglądanie" w szczelinach przyczyny braku ruchu jakoś mi nie wychodzi...
Odpowiedz
Witam mam problem z roletkami od dachu typu panorama, to znaczy nie zamykają sie ale słychać że silnik chodzi i jak odpowiednio przytrzyma to zamyka roletę czy może ktoś miał juz z tym problem i wie jak to naprawić Zafire b Cosmo Sport posiadam dopiero od tygodnia .Proszę o pomoc

Przypominam Cosmo w Zafirze B to rodzaj wyposażenia w skład którego nie wchodzi tzw szklany dach. Dlatego zmieniłem nazewnictwo, aby nie wprowadzać w błąd!
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości