na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Czy da się wyłączyć podświetlenie licznika zaraz po otworzeniu drzwi espionage 0 237 2018-Wrz-05, 19:40
Ostatni post: espionage
  {B} - Hak holowniczy - zakup, dołoĹźenie, wiązka elektryczna, problemy, dyskusja woytas 80 29 994 2017-Lip-02, 10:05
Ostatni post: celius
  {B} reflektory firma depo czy tyc krzysiek102 6 3 531 2016-Sie-26, 08:14
Ostatni post: czarekcw
Ocena wątku:
  • 35 głosów - średnia: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Dach panoramiczny - szklany dach - problemy, dyskusja, czy warto go mieć?
No tak. Wszystko jasne... zajrzałem do tego wątku, który polecaliście. Wprawdzie wygląda jeszcze całkiem całkiem przy niektórych prezentowanych egzemplarzach... ale... perspektywa to tylko jedna. Lakierowanie / wymiana.

W każdym razie dziękuję.
Odpowiedz
KoleĹźanki i Koledzy,

mam proste i krĂłtkie pytanie - czy szklany dach w Zafirze B jest w jakikolwiek sposĂłb otwierany?
Odpowiedz
NIEstety nie.
Odpowiedz
Bardzo szkoda...
Odpowiedz
Otwierany ....... ale tylko raz.      27
Odpowiedz
mozesz otworzyc gorna zaluzje, ale do swiezego powietrza sie nie dostaniesz :-)
Odpowiedz
od jakiegoś czasu rolety które zasłaniają przednią część chodziły dziwnie tzn. nie dochodziły do końca - trzeba ręcznie je było dopychać... dziś przy ręcznym delikatnym dopychaniu cos strzelilo i to ramie/prowadnica została mi w ręce druga po prawej stronie też wyskoczyła a rolety zwinęły się do środka - tylnia działa normlanie a przednia oczywiscie nie ma na czym sie wysuwac ;(
Czy ktoś już przerabiał ten temat?? czy coś pękło czy tylko się wypięłoHuh?
jakies porady przy rozbieraniu podsufitki bo bez tego się nie obejdzie...
Odpowiedz
bez rozbierania narazie widać tyle że połówki ramion napędzających zasłonki od strony schowków (czyli wewnętrznej) ułamały się na połączeniu metalu z plastikiem w miejscu wyjścia z prowadnicy wewnętrznej - resztki plastiku jeżdżą przy zwijaniu/rozwijaniu rolet - czy ktoś może sprawdzić mi czy ten element - czyli ramię trzymające/ napędzające zasłonki przednie występuje jako część zamiennaHuh? będę wdzięczny...
Odpowiedz
Mariusz - nie wiem czy o to Ci chodziło

[Obrazek: K9wB.jpg]
Odpowiedz
no nie dokładnie - po tych prowadnicach przesuwa się ramie rozciągające/zwijające roletkę (to jest na poczatku zasłonki) - ono na  środku jest rozpinane - składa się z dwóch częsci... pękło w miejscu gdzie to ramie wychodzi z prowadnicy po stronie schowków.... jesli nie opisałem tego zbyt jasno to postaram sie jakies fotki wrzucic...

[Obrazek: acb1a65df6c355bbmed.jpg]
tu fotka zapożyczona z allegro - chodzi o ten element zaznaczony przeze mnie - widać też że druga roletka jest urwana dokładnie jak u mnie
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości