na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Czy da się wyłączyć podświetlenie licznika zaraz po otworzeniu drzwi espionage 0 234 2018-Wrz-05, 19:40
Ostatni post: espionage
  {B} - Hak holowniczy - zakup, dołoĹźenie, wiązka elektryczna, problemy, dyskusja woytas 80 29 987 2017-Lip-02, 10:05
Ostatni post: celius
  {B} reflektory firma depo czy tyc krzysiek102 6 3 526 2016-Sie-26, 08:14
Ostatni post: czarekcw
Ocena wątku:
  • 35 głosów - średnia: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Dach panoramiczny - szklany dach - problemy, dyskusja, czy warto go mieć?
masz szczescie ja zrobie zdjecia swojego dachu -elegancko popekanego.Rozmawialem z zaprzyjaznionym mechaniorem co zna majstra w ASO we wtorek wezmie auto i sam pojedzie zagaic co i jak.
Odpowiedz
[Obrazek: dsci0318h.jpg]  [Obrazek: dsci0317y.jpg]  [Obrazek: dsci0316g.jpg]

porażka, bylem w Oplu, jakbym miał ostatni przegląd, to by wymienili bez problemu, a tak.... radź sobie człowieku sam
Odpowiedz
piotr1 , no rzeczywiście nieciekawie to wygląda....i w sumie chyba nic z tym nie zrobisz..... bo przecież nie bedziesz chyba wymieniał dachu?
Odpowiedz
A nie jest to tak czasem auto okazja i pęka szpachla mysli . Sprawdzałeś miernikiem lakier? Kurcze nie wygląda to ciekawie.
Odpowiedz
sprawdzalem lakier miernikiem(ale i tak to nie jest blacha tylko jakis plastik tak mysle) jak go kupowalem bylem z nim u kumpla na warsztacie wszystko bylo ok, tak sie zastanawiam czy nie da sie tego jeszcze raz polakierowac.
Odpowiedz
(2012-Lut-25, 15:07)piotr1 link napisał(a): tak sie zastanawiam czy nie da sie tego jeszcze raz polakierowac
Tak jak piszesz - to niej jest blacha tylko tworzywo. Moim zdaniem dobry lakiernik powinien to opanować - odpowiednie przygotowanie i specjalny lakier!
Odpowiedz
Wszystko się da ale jeżeli będzie to wada konstrukcyjna i będą na ten element wpływać naprężenia to i tak nowa warstwa lakieru pęknie sad
Odpowiedz
Dzieje się tak czasami ,(o ile element był malowany ) pośpiech ,brak czasu na wysezonowanie podkładu i takie kwiatki po czasie się pokazują . Nie powinno być problemu z polakierowaniem .
Odpowiedz
(2012-Lut-25, 13:37)piotr1 link napisał(a): http://img33.imageshack.us/img33/8594/dsci0318h.jpg
http://img259.imageshack.us/img259/476/dsci0316g.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/6696/dsci0317.jpg

porazka bylem w Oplu jakbym mial ostatni przeglad to by wymienili bez problemu a tak.... radz sobie czlowieku

no rzeczywiscie u Ciebie to jest ostro popękane, u mnie jak narazie jest tylko kilka rys... jak przestanie padac to wstawie fotki
a kiedy miales ostatni przeglad lakierniczyHuh? u mnie jest wpisany w lutym 2010

te pekniecia to  jest kwestia samego lakieru - ewentualnie wadliwego położenia i jest to ewidentna niedoróbka opla...
poprawili to z tego co pamietam (nie mam TIS-a juz) przez dolozenie dodatkowej warstwy...

Odpowiedz
bede musial jechac do lakiernika bo wyglada to porazkowo a pamietam jakies 1,5 roku temu mialem takie 3 male ryski po okolo 1 cm ale nie zwracalem na to wogole uwagi i poszlo.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości