na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Czy da się wyłączyć podświetlenie licznika zaraz po otworzeniu drzwi espionage 0 234 2018-Wrz-05, 19:40
Ostatni post: espionage
  {B} - Hak holowniczy - zakup, dołoĹźenie, wiązka elektryczna, problemy, dyskusja woytas 80 29 987 2017-Lip-02, 10:05
Ostatni post: celius
  {B} reflektory firma depo czy tyc krzysiek102 6 3 526 2016-Sie-26, 08:14
Ostatni post: czarekcw
Ocena wątku:
  • 35 głosów - średnia: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Dach panoramiczny - szklany dach - problemy, dyskusja, czy warto go mieć?
cały dach kosztuje 200zł
http://moto.allegro.pl/dach-solar-opel-z...59789.html

więc nie opłaca się malować
Odpowiedz
tylko ciekawe w jakim stanie widac ze nie wysylaja to tez koszty wymiana musze pomyslec czy kupic czy malowac znalazlem podobny w Slupsku ale juz 800zl.
Odpowiedz
Jakby było ciśnienie to mogę podjechać, oblookać. To 15 km ode mnie, zreszta brałem juz od nich części. Ceny mają dobre, gdyż części do hOpli jest tam nieprzebrana ilość i sami do końca nie wiedzą, co mają na placu.
Ale z transportem to już gorzej, koszta mogą być kosmiczne  4
Odpowiedz

Strzalki w kol. bialym to miejsca w ktorych moj dach peka.jezeli mialbys czas i chec podjedz i zobacz jak ten daszek wyglada,jak bedzie w dobrym stanie bez pekniec to musialbym pomyslec jak go odebrac albo podjechac zalatwic mechaniora i zaraz wymienic sam nie wiem jak to ugryzc.dzieki za pomoc
[img height=150 width=112]http://img23.imageshack.us/img23/6318/2122059883.jpg[/img]
Ma ktos moze jakies dane instrukcje jak sam ten dach sie wymienia tzn. sam ten daszek co na zdjeciu reszta podsufitka ,schowki itd zostaja.
Odpowiedz
zdejmuje sie tapicerke górną  i boki - razem z kurtynami - dach trzyma się na czterech śrubach + klej - oprócz tego są cztery takie obejmy/klamry na krawędziach...

Odpowiedz
chyba bym wolał dać to do lakiernika niż montować używkę i modlić się żeby nie było tego znowu.
Odpowiedz
Ja też wolałbym tego dachu nie ruszać tylko malować w razie problemów.Nawet jak pęknie to jest do zrobienia.Ciekawe czy ten plastik nie jest podatny na wysoką temperaturę w lecie a niską w zimie.Plastik może pod wpływem ekstremalnych temperatur pracować co powoduje pęknięcia lakieru.
Zwrócił ktoś uwagę czy po tegorocznych mrozach pojawiły się uszkodzenia?
Odpowiedz
Mariusz ja zaprezentowałem na pierwszej stronie swoją panoramę i po obejrzeniu nie zauważyłem żadnych zmian, ale może to wynik tego, że stoi w ogrzewanym garażu ? Trochę była na mrozie, ale tylko na czas jazdy.
Odpowiedz
problem wystepuje w egzemplarzach z 2005r - nowsze mają to już poprawione więc nie będzie to występowało jesli dach pochodziłby z nowszego modelu - co do lakierowania  to ciekawa opcja ale jak polakierowac w całości ten element jesli on "wchodzi" pod te cztery szybki - a pęknięcia zaczynają się właśnie od tej podstawy - dopiero potem wychodzą na boki garbu - widziałem u siebie w podstawie jest tego full - na górze tylko trzy... on stanowi całość z ramą - cztery szybki są wklejone na wierzchu...
a może jakąś folią by dał rade to pokryćHuh???  2

Odpowiedz
trzeba by najpierw popytac lakiernikow co oni na to,tez wyczytalem ze to maja auta 2005-06 -moj najwidoczniej sie zalapal 21 no coz nie ma co narzekac maja gorzej ale przyznam kolegom racje ze wolabym lakiernika, bo zawsze to jakas ingerencja w dach ,zdejmowanie,ciecie itd., a to mi sie za bardzo nie podoba.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości