na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {NAV ZB}spolszczenie navi po 2008 franek28 2 3 369 2015-Sie-21, 15:08
Ostatni post: Mietas
  {DVD90} spolszczenie menu nawigacji arreek 0 2 233 2015-Maj-30, 20:50
Ostatni post: arreek
  {NAV ZA ZB} niezaleĹźne navi Kaliope 24 9 942 2015-Maj-21, 20:42
Ostatni post: celius
Ocena wątku:
  • 53 głosów - średnia: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{NAV ZB} Mapy Navteq dedykowane do nawigacji fabrycznych Opel
Jakby można również poprosiłbym namiary na mapę do CD70
Odpowiedz
U Mnie na chomiku
Odpowiedz
A nie widział ktoś całej DVD na całą Europę bo zmiana płytek mnie irytuje  10  pozdrawiam
Odpowiedz
37 licznik,  dzięki za mapki
Odpowiedz
Licznik dzięki śmiga aż miło
Odpowiedz
Tylko East Europe - BG, CZ, EST, H, HR, LT, LV, PL, RO, SK, SLO

Jeśli ktoś potrzebuje z serwera to na PW.
Odpowiedz
Miałem przyjemność testować ostatnio te mapy 2012/2013 CZ, AUT,IT i muszę przyznać że wszystko świetnie śmiga , nie wiem czy tak jest wszędzie i w każdych nawigacjach ( rzadko ich używam) ale w Czechach jak jechałem wyskoczyły mi dwa samochodziki na wyświetlaczu z informacją o wypadku w odległości 5km i pytaniem czy szukać nowej trasy ...( faktycznie wypadek był )
Odpowiedz
Cóż, zalety TMC, z tego co piszą na forach w PL na niektórych urządzeniach (np. TT z serii 900) też działa TMC lub systemy do niego podobne.
Odpowiedz
Mapa EE 2012/2013 ściągnięta z chomika kolegi licznika wylicza trasę, ale drogi pokazuje tylko do skali 5km, przy skalach 10 km i dalej wyświetla się tylko przebieg wytyczonej trasy na pustym tle. Jak jest u Was - innych testujących?
Odpowiedz
Przeglądałem CD mapy 2012-2013. East Europe czyli i Polska. Jest dokładniejsza, miedzy innymi część zachodniej obwodnicy Poznania,obwodnica Nowogardu, S5 do Gniezna, A1 w okolicach Piekar Śląskich czy do granicy z Czechami, ale nie ma A2 Łódź - Stolyca. Central Europe - A, CH, D, FL, I to właściwie południowe Niemcy, północne Włochy, Szwajcaria i Austria. Czyli potrzeba Germany - D.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości