na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {NAV ZB}spolszczenie navi po 2008 franek28 2 3 401 2015-Sie-21, 15:08
Ostatni post: Mietas
  {DVD90} spolszczenie menu nawigacji arreek 0 2 247 2015-Maj-30, 20:50
Ostatni post: arreek
  {NAV ZA ZB} niezaleĹźne navi Kaliope 24 9 977 2015-Maj-21, 20:42
Ostatni post: celius
Ocena wątku:
  • 53 głosów - średnia: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{NAV ZB} Mapy Navteq dedykowane do nawigacji fabrycznych Opel
(2013-Lis-19, 20:52)ptoks link napisał(a): Ewentualnie jakie są ostatnio wydane??
Takie: http://www.navigation.com/Opel-Zafira-20...HjGtHMWheR
Na TT nie mam podejrzenia jaki masz rocznik auta, ale na ww. stronie masz przegląd aktualnych map.

wysłane z taptaka

Odpowiedz
Odkopię trochę ten temat, czy http://projektnavi.pl/ został już porzucony? Ostatnie wpisy  od Wołka to z marca czy da się załatwić /zamówić jakieś aktualizacje do navi na 2014, ktoś w temacie tego moda wie więcej?
Odpowiedz
Pojawiła się mapa 2014 do DVD90 na jednej płycie
Odpowiedz
(2014-Sty-03, 13:44)licznik link napisał(a):Pojawiła się mapa 2014 do DVD90 na jednej płycie

licznik jaką polecasz płytkę dvd czy może być dwd rw i jeszcze proszę powiedz jakim programem najlepiej wypalić?
Odpowiedz
Na forum poświęconym nawigacją polecają
[Obrazek: 4c0d728379.jpg]

Tylko[size=78%] że wystarczy płyta jedno warstwowa nie musi być DL[/size]
Odpowiedz
Działa na dvd rw Verbatim , wypalone ImgBurn.
Odpowiedz
Witam, podpowie mi ktoś, czy jak nagrywacie płytę cd z navigacją (mapą) to zapisujecie cały katalog "opel navi ..." czy tylko pliki osobno, bez katalogu? Pytam, bo nagrałem właśnie CD-r emtac-a z plikami z chomika bez katalogu (miałem włożoną nagrywaną navi niemiec bez głównego katalogu i działało) ale ta płyta nie działa  22 . Nagrywane z prędkością x4...
Mam plik z chomika ok. 836 MB i musiałem nadpalać, nie wiem czy to wina pliku, płyty czy braku katalogu, a nie chcę z kolejnej...
Odpowiedz
arkadiusz.sawicki.94, pliki z mapami są obrazami i nie ma po ich nagraniu żadnego katalogu, a wygląda to np. tak:

Plik z mapą Navteq: np. EE_13_14.rar (lub każdy z innym obszarem mapy)

Po rozpakowaniu mamy pliki:

EE_13_14.sub
EE_13_14.img
EE_13_14.ccd
EE_13_14.cue

Po nagraniu obrazu np. programem Alcohol 120% na płytę CD mamy pliki:

ABSTRACT
BIBLIOGR
carindb
CARINET
COPYRIGH

tak nagrana płyta jest gotowa do użycia dla CD70 Navi
Odpowiedz
Dzięki Miętas,  17 kawę na ławę wyłożyłeś, prościej już się nie da, chwilkę wcześniej poczytałem komentarze na chomiku, i zrobiłem tak jak napisali.
Nagrałem obraz płyty Alcoholem, płyta Verbatim CD-R i DZIAŁA, ch***ra zajeb...ie.. cieszę się jak dzieciak... Birthday W sumie wydałem 7 zł, na alledrogo 40-60 zł...
Odpowiedz
Navteq, później niż zwykle, wypuścił nowe mapy m.in. dla montowanych w ZB CD70NAVI/DVD90NAVI.
Na razie link do sklepu http://www.navigation.com/Opel-Zafira-20.../en_GB/EUR
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości