na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {NAV ZB}spolszczenie navi po 2008 franek28 2 3 394 2015-Sie-21, 15:08
Ostatni post: Mietas
  {DVD90} spolszczenie menu nawigacji arreek 0 2 246 2015-Maj-30, 20:50
Ostatni post: arreek
  {NAV ZA ZB} niezaleĹźne navi Kaliope 24 9 972 2015-Maj-21, 20:42
Ostatni post: celius
Ocena wątku:
  • 53 głosów - średnia: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{NAV ZB} Mapy Navteq dedykowane do nawigacji fabrycznych Opel
Dzięki koledze Przemeks  18 mam wypalone dwie dodatkowe płyty , jeżeli ktoś chce to wyślę pocztą ( oczywiście za free) .
info na PW z adresem do wysyłki
Odpowiedz
Witam
To jest juz wersja mapy 2012?
Ja jak na razie testuje mapkę 2011/2012 wersję z lipca zeszłego roku!
Jeśli ma ktoś wersje 2012 to proszę o namiary skąd można to pobrać do testowania oczywiście!
Odpowiedz
Info raczej z kategorii - nowość - ciekawostka, bo ceny nie zachęcają, a właściwie powalają  8 14 15

http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Opel-u...omosc.html

a tu strona sklepu http://www.navigation.com/is-bin/INTERSH...andingHome
Odpowiedz
Witam

Mam CD 70 i mam problem z zawieszającą się mapą europy wschodniej 2011-2012. Objaw jest taki ze po włożeniu płyty do radia przez krótki czas na postoju navi zdaje się działać poprawnie, pokazuje mapy, można je przesuwać, oglądać w różnej skali, lecz po kilkudziesięciu sekundach nagle pojawia sie napis "CD not readable". Dodam też że navi nie oblicza trasy - pojawia się "calculating route" pasek postępu nie rusza... NIe pomaga ponowne włożenie plyty, czyszczenie jej ani żadne inne zabiegi. Próbowałem z różnymi płytami (CD-R - verbatim, CD-RW - philips), różnymi programami (alkohol, nero, clone CD), różną prędkością nagrywania... cały czas tak samo

Mapę mam stąd: LINK: chomikuj.pl/logger5

Wielu osobom działa idealnie, u mnie kicha

pomóşcie smile

pzodrawiam
Odpowiedz
Witam
Kolego zajrzyj na stronę http://projektnavi.pl/ - to jest skarbnica wiedzy na temat cd navi 70 czy 90
Dostaniesz tam informacje na temat spolszczenia nawigacji jak i map do testĂłw.
Wszystko to jest autorstwa kolegi Wołka słyszałem że od niedawna za jego autorskie spolszczenie Navi 70 czy 90 i mapy do testów pobiera jakąś drobną opłatę ale w zamian za to służy w każdej chwili pomocą.
U ciebie może być problem albo ze sprzętem albo z samą mapą (wersją).
Pozdrawiam
Odpowiedz
Dzięki za radę ale poradziłem sobie właśnie z tym przed godziną smile Nagrałem płytę CD-RW Philips programem IMGburn z prędkością 10x i o dziwo zadziałało smile a straciłem juz niemal nadzieje ze cokolwiek mi odpali... smile

P.S. A stronę Wołka znam, znam smile Faktycznie masa tam informacji wink

pozdrawiam
Odpowiedz
Szukam map do dvd90 na jednej płytce cała europa. Wybieram się w trasę i pasuje nie zmieniać płyt. na 10 płytach właśnie mam
Odpowiedz
Witam
Ma ktoś może linka do map  2011/2012 do cd navi 70 chodzi mi o alpy i włochy/grecję lub europe centralną.
Potrzebuje do testów i nie mogę nigdzie znaleźć!
Jakby ktoś miał to proszę o linka na PW. 23
Odpowiedz
Miłego testowania.
Swoją drogą w lokalizacji, którą ci podałem, są do testowania mapy v. 2012-2013  17 
Odpowiedz
(2012-Cze-13, 19:15)tycik link napisał(a): Miłego testowania.
Swoją drogą w lokalizacji, którą ci podałem, są do testowania mapy v. 2012-2013  17 

ale do DVD90? czy Navi 900?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości