na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD30,DVD70} radio, problem ze słabym sygnałem stacji radiowych ondrasz 4 2 943 2017-Lis-24, 22:43
Ostatni post: zoniec30
  {ZB} Bluetooth przez AUX do CD30 mp3 karul 11 7 361 2017-Sie-28, 20:19
Ostatni post: Mietas
  Wymiana radia CD30 na inne fabryczne Mucha 5 1 944 2017-Sty-12, 08:05
Ostatni post: Mucha
Ocena wątku:
  • 55 głosów - średnia: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{CD30} Fachowa naprawa - Gdzie?
Witam

Proszę o sugestie kto mógłby fachowo i w rozsądnej cenie naprawić radio CD30 z ZB (nie odtwarza płyt).
A może przy okazji dał by radę zrobić jakieś wyjście na pendrive by można MP3 słuchać (inne podobne rozwiązanie) ?
Czy w ogóle da się coś takiego zrobić i jest sensowne cenowo?

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.
Odpowiedz
Co do naprawy musisz sprawdzić czy nie warto drugie kupić a co do modyfikacji jest kilka wątków o np dołożeniu AUX, lub opcja-wywalasz to radio i wkładasz inne np 1 DIN + maskownica i gra 200% lepiej.
Odpowiedz
Budzetowe radio w cenie okolo 200zł zagra podobnie,az takie to radio nie jest tragiczne, wiadomo fajnie by wymienic na lepsze z jednej strony ale z drugiej strony psuje to troche wyglad auta w srodku.Odnosnie radia proponuje spirytusem przeczyscic laser to moze miec wine smile wielokrotnie w ten sposob czyscilem gdy byly problemy ze sprzetem RTV - z odtwarzaniem CD  i pomaga smile.
Odpowiedz
(2016-Sty-14, 19:25)violator link napisał(a): Budzetowe radio w cenie okolo 200zł zagra podobnie
Mylisz się zagra niebo lepiej (choćby taki Pionek z USB) z resztą niech potwierdzi [member=605]M4R10[/member] wymieniał.
(2016-Sty-14, 19:25)violator link napisał(a): .Odnosnie radia proponuje spirytusem przeczyscic laser to moze miec wine
Ryzykowna operacja, jak kapnie z soczewki bezpośrednio na laser lipa, wymieniałem taki laser po takiej czynności, jak przeczyścić z kurzu to starczy patyczek do uszu i na sucho.
Odpowiedz
(2016-Sty-14, 20:07)Bamber link napisał(a): [quote author=violator link=topic=8235.msg92156#msg92156 date=1452795916]Budzetowe radio w cenie okolo 200zł zagra podobnie
Mylisz się zagra niebo lepiej (choćby taki Pionek z USB) z resztą niech potwierdzi [member=605]M4R10[/member] wymieniał.
(2016-Sty-14, 19:25)violator link napisał(a): .Odnosnie radia proponuje spirytusem przeczyscic laser to moze miec wine
Ryzykowna operacja, jak kapnie z soczewki bezpośrednio na laser lipa, wymieniałem taki laser po takiej czynności, jak przeczyścić z kurzu to starczy patyczek do uszu i na sucho.

[/quote]
Kilkadziesiat razy od 1996r robilem tego typu rzeczy,w jednej z mini  wiez nawet kilkanascie razy az laser padl ze starosci po chyba 15 latach wink. Alkohol szybko odparowuje,ja zawsze moczylem wacik w spirytusie i jazda,pomagalo i nic sie nie dzialo.Samo czyszczenie na sucho czesto nic nie daje .No ale tutaj moze przyczyna nie dzialania byc i mechanizm albo cos innego.
Odpowiedz
(2016-Sty-14, 20:28)violator link napisał(a): Samo czyszczenie na sucho czesto nic nie daje
To obejrzyj soczewkę lasera przez lupę nieczyszczona jak jest, jest matowa z kurzu i nic więcej, przecierasz i jest czysta natomiast jak na sasm laser kapnie spirytus z brudem może być po nim ,miałem taki przypadek.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości