na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {NAV ZB} Mapy Navteq dedykowane do nawigacji fabrycznych Opel Kaliope 115 69 660 2018-Lip-13, 16:25
Ostatni post: opelmen
  Navi 900 Andrzejrudi 0 1 130 2016-Kwi-17, 12:43
Ostatni post: Andrzejrudi
  {NAV ZB}spolszczenie navi po 2008 franek28 2 3 365 2015-Sie-21, 15:08
Ostatni post: Mietas
Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{NAV ZA ZB} niezaleĹźne navi
Moją pierwszą navi był Mio Moov 200 i tam był Ram 32 MB używałem AM tylko co nowsza wersja zaczynały się problemy. A wersja AM6 już niestety nie działała bo było za mało Ram-u. Dlatego jeśli mam komuś coś polecić to parametry muszą być na czasie  32

Polecam poczytać tu: http://www.my-navia.pl/index.php i http://forum.dvhk.pl/forumdisplay.php?f=80 w tym drugim trzeba się zalogować
Odpowiedz
Wiem znam to forum, jestem tam zalogowany. Bardzo dużo ciekawych porad. Z RAM-em oczywiście się zgodzę, tylko tak jak wcześniej wspomniałem wszystko się rozbija, co tak naprawdę od niej oczekujemy.
Odpowiedz
Ja również stanąłem przed zakupem nowej navi i wybór padł na  Modecom FREEWAY MX2 HD.

Przed zakupem MX2 HD testowałem również Modecom FREEWAY MX2 i generalnie różnic nie ma za wiele.  Modecom FREEWAY MX2 chodzi szybciej niż MX2 HD ale za MX2HD ma wyraźniejszy ekran podczas słonecznych dni i tylko to przesądziło na jej korzyść. 

Najnowsza AM chodzi idealnie, sygnał łapie minutkę po włączeniu nie to co stare MIO smile gdzie zdążyłem dojechać do celu a ta dopiero załapała Fixa.

A więc z mojej strony również polecam MX2 jak i MX2HD.

Modecom udostępnia aktualizacje/poprawki do systemu co również jest dużym plusem. Aktualizowanie navi jest bajecznie proste i trwa kilka minut smile. 
Odpowiedz
A w tej navi masz dostęp do AM Traffic ?
Odpowiedz
Jeszcze nie miałem okazji testować tej opcji ale podobno ma dostęp.
Odpowiedz
(2012-Kwi-18, 18:07)marsuc link napisał(a):ale podobno ma dostęp
Podobno ma . . .  ale mini USB służące, między innymi do opcjonalnego podłączenia modułu TMC  34 .
Odpowiedz
własnie zakupiłem nowego Larka 50.6 z wyświetlaczem HD i 128MB ram,chodzi świetnie
Odpowiedz
(2012-Kwi-18, 18:56)Przemcio link napisał(a):ale mini USB służące, między innymi do opcjonalnego podłączenia modułu TMC

Po sparowaniu z E52 wszystko śmiga jak należy  28 . W navi z starym firmware nie było to możliwe ale i na to znaleźli sposób.
Odpowiedz
(2012-Kwi-18, 22:12)marsuc link napisał(a):Po sparowaniu z E52 wszystko śmiga jak naleĹźy
A jaki jest tego koszt i gdzie można kupić  26
Odpowiedz
Automapa nie bedzie w wersjach wyzszych niz 6.10 oferowana na urzadzeniach z windowsem. Support bedzie jedynie na Androida i Apple. Moze wiec calkiem niedlugo okazac, ze jezdzisz na nieaktualnej Automapie.

//Woytas:Wątek podzielono i przesunięto
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości