na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {Info} Jak odczytywać VIN - ASTRA J Kaliope 0 976 2017-Lut-13, 21:42
Ostatni post: Kaliope
  Opel Astra 1.4 Turbo JaGoDkA 6 2 012 2016-Mar-21, 14:50
Ostatni post: gRZENIU
  [TUT] Wymiana termostatu 1.2, 1.4 z12xep, z14xep Astra, Corsa, Meriva, Tigra Kaliope 0 2 905 2016-Sty-20, 20:05
Ostatni post: Kaliope
Ocena wątku:
  • 21 głosów - średnia: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nie odpala Astra 1
Witam mam Astre 1 z 96 roku z silnikiem 1.616V benzyna . I mam takie pytanko bo Astra nie ma iskry wymieniłem jej świece z kablami i nadal nic . I dałem ją do elektryka i stoii u nie go już 2 tygodnie i chyba on też nie wie co jest grane. a przed świetami robił imobilajzer bo sie skączył też i chodziła miesiąc czasu i koniec jazdy. A jeszce chciałem dodać że kolega sprawdzał mi cewke i rzekomo jest dobra. Czy wie ktoś co ją może jeszcze boleć
Odpowiedz
Kolego - trochę mało danych Napisz co było sprawdzane,jakieś dane  z czujników, przede wszystkim  kody błędów,co z immo czy naprawione i jakie było uszkodzenie...a nie tak po babsku-Astra umarła i co jej jest.Pozdrawiam.
biggrin
Odpowiedz
witam moze sterownik silnika padl.
Odpowiedz
Kolego kurcze przed świętami padł imobilajzer dalej ją do elektryka i wymienił komputer bo stwierdził że to by długo trwało jak by musiał kodowac imobilajzer i wykasowal 150 .a kodu błędu wyskakiwaly , imobilajzer i coś z cewka zapłonowa zrobił ten imobilajzer i było git przyszly mrozy i posłem ją odpalić było ok a na drugi dzień już byla lipa astra umarla chyba. A na dzień dzisiejszy szczerze powiem że nic nie wiem . Bo zagladal do niej i powiedział mi tylkotyle że świnia nie chodzi i taką rozmowa. I zapomnianej dodać że cewka zapłonowa była wysadzona dobra od innego auta i też lipa
Odpowiedz
Moim zdaniem zaprowadz auto do jakiegos kumatego elektryka a nie do jakiegos ,,co musi pracowac na zeslaniu,, tylko do takiego co chce pracowac i taki ci znajdzie. Ale mysle ze to wlasnie on ci cos pochrzanił.
Odpowiedz
no właśnie coś mi się zdaje że coś on spieprzył bo mówił mi ze musiał zmienić komputer jak robił ten imobilajzer . Że wyją komputer który był w asterce  bo coś tam i wsadził inny ale dobry. No i tak widzisz jest ale jak coś zepsuł to niech to naprawia jest tak czy nie
Odpowiedz
zgadza sie wszystko tak jak mowisz. Tylko czy on faktycznie sie przyzna do błedu. On ci naprawi ale ty znow zaplacisz tak mi sie zdaje. ja bym pojechal do innego i niech znajdzie przyczyne ale nie naprawia, bo jesli by sie okazalo ze to wina tego poprzedniego magika to niech tamten dopiero naprawia bo za to mial zaplacone.
Odpowiedz
Witam odebralem Astrę coś takiego jak mid się zepsuł . zaplacilem ulgowo 100 kolego
Odpowiedz
no to swietnie pozostaje sie cieszyc z auta. pozdro
Odpowiedz
(2016-Sty-28, 13:36)Kryspin Szrama napisał(a): Witam odebralem Astrę coś takiego jak mid się zepsuł

Mam pytanie: - a co ma wspólnego padnięty MID z niemożnością odpalenia auta ?? - (coś "dziwny" ten elektryk  Huh )
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości