na dół
Ocena wątku:
  • 65 głosów - średnia: 3.49
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ZB] ustawienie punktu pośredniego w cd 70
Informacja 
Witam, nigdy nie potrzebowałem tego ustawiać ale teraz chciałem zaplanować trasę z punktu a do punktu b przez punkt pośredni i nie wiem jak mam to zrobić posiadam navi cd 70 spolszczone. Przeglądałem różne nakładki i nic takiego nie znalazłem może po prostu nie da się ustawić. Jak ktoś wie jak to z góry dziękuję.
Odpowiedz
Nie da rady

wysłane z taptaka
Odpowiedz
Dzięki za info. Pozostanie ustawienie dwóch tras sad
Odpowiedz
Oczywiście że da radę. Musisz zaplanować Podróż. Maksymalnie możesz wpisać 10 punktów, więc masz 9 etapów podróży. Praktykowałem podczas podróży wakacyjnych jak jeszcze miałem ZB. Co prawda miałem DVD90, ale w CD70 jest tak samo.
Odpowiedz
(2016-Lut-03, 13:56)DD napisał(a): Oczywiście Ĺźe da radę. Musisz zaplanować Podróş. Maksymalnie moĹźesz wpisać 10 punktĂłw, więc masz 9 etapĂłw podróşy. Co prawda miałem DVD90, ale w CD70 jest tak samo.

Darku masz rację, dało radę. Wiem co robiłem źle po wejściu w podróż wyskakiwało dodaj podróż i trzeba było to kliknąć i nazwać podróż a ja po prostu return i tyle O matko . Działa to następująco w momencie dojechania do punktu pośredniego od razu przelicza do następnego punktu więc nie trzeba się przełączać by wpisywać nowy cel.
Wchodzimy w menu navi wybieramy podróż następnie dodaj podróż nazywamy podróż np. wakacje i wybieramy cel tu wpisujemy dowolną lokalizację i wybieramy czy ma to być ostatnia pozycja lub nie i wpisujemy kolejne punkty max. 10. Po w prowadzeniu punktów poprzez return wracamy do zakładki zacznij od lub rozpocznij podróż w tym przypadku podróż rozpocznie się od pierwszej wpisanej pozycji do ostatniej.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości