na dół
Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kupno corsy c
Witam,

chce z żoną kupic corse ''c'' ale nie wiem czy diesel czy w benzynie. W dieslu  tych silników troche wyszło, a w benzynie widziałem ładną 1.2.16V i widziałem też z 3 cylindrami i to mnie zgubiło z tropu . Moge prosic o pomoc co do corsy c.
Odpowiedz
Witam!!!
Ja też żonie kupiłem dwa lata temu Corsę C. Ja szukałem benzyny, jeździ tylko do pracy 20 km i po mieście na zakupy. Chociaż na dłuższe trasy też się nadaje. Wszystko zależy ile będzie kilometrów robić. 
Jeśli będziesz chciał benzynę to tylko silnik 1.2 lub 1.4.
Trzycylindrowe są 1.0 i są bardziej problemowe.
Odpowiedz
A ją widziałem w mecie że 1.2 też są 3cylindrowe
Odpowiedz
to chyba na Fabie patrzyłeś smile
Odpowiedz
(2016-Lut-08, 19:01)Kryspin Szrama napisał(a): Witam chce z Ĺźoną kupic corse ''c'' ale nie wiem czy w dizlu czy w bendzynie w dizlu tych silnikĂłw troche wyszło . a w bendzynie widziałem ładną 1.2.16V i widziałem teĹź z 3 cylindeami i to mnie zgubiło z tropu . moge prosic o pomoc co do corsy c

Witam,jezdziłem oplem corsa C 1.2 16V ,uwazam ze to jedyny silnik godny polecenia z benzyniakow. 1.0 za słaby a 1.4 troche za duzo pali. Na jazdę dla żonki ten 1.2 spokojnie starczy a jednocześnie jest dosyć cichy.
Odpowiedz
(2016-Lut-08, 22:09)violator napisał(a): Witam,jezdziłem oplem corsa C 1.2 16V ,uwazam ze to jedyny silnik godny polecenia z benzyniakow. 1.0 za słaby a 1.4 troche za duzo pali. Na jazdę dla Ĺźonki ten 1.2 spokojnie starczy a jednocześnie jest dosyć cichy.

Potwierdzam, 6 lat użytkowania i płakałem jak sprzedawałem biggrin  1,2 to idealny wybór a 1,0 radzę unikać. 1.4 się nie wypowiem bo nie jeździłem.
Odpowiedz
Oki wielkie dzięki to poszukuje 1.2 16v
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości