na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Oświetlenie Climatronic'a mirekbolek 0 958 2016-Sty-31, 12:28
Ostatni post: mirekbolek
  {A} Podświetlenie zegarĂłw damian.jankowiak.395 12 5 712 2016-Sty-15, 22:12
Ostatni post: oki Darek
  Podświetlenie komputera pokładowego PILNE! Seba. 5 1 530 2014-Cze-10, 20:37
Ostatni post: oki Darek
Ocena wątku:
  • 38 głosów - średnia: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} oświetlenie
(2016-Mar-06, 10:53)Geoeye napisał(a): Witajcie koledzy i koleĹźanki. Chciałbym zrobić właśnie sobie podświetlenie na nogi przĂłd plus drzwi i podświetlenie drzwi tylnych. Chciałbym się podpiąć pod te czujniki co zapala się światło po otwarci drzwi. Z tego co czytam to rozumie pod te czjniki działać nie będzie??. Bo chciałbym zrobić tak, Ĺźe jak otworze przednie drzwi kierowcy to podświetlają mi się nogi plus drzwi a reszta ledĂłw nie świeci się.

Nie wiem czy taki "myk" Ci się uda. Chyba, że do każdych drzwi założysz dodatkowy wyłącznik krańcowy. Nie wiem, może się mylę, ale na ten temat niech wypowiedzą się elektronicy, elektrycy itp.
W pierwszej wersji mojego oświetlenia, chciałem, aby świeciło się doświetlenie pod drzwiami i wnęka na nogi. Zrezygnowałem jednak z tej wersji, bo okazało się, że doświetlenie pod drzwiami jest na tyle mocne, że nie było potrzeby jeszcze doświetlać wnęki nóg. 
Jeszcze tak dla info - pod każdymi drzwiami drzwiami mam zamontowane po 1 module (3 szt. LED-ów) białych zimnych.
Odpowiedz
Oki Kolego dzięki za małe naprowadzenie w tym tygodni spróbuje zrobić oświetlenie na drzwi tylne po lewej i prawej. Spróbuje się wpiąć w boczne światełka nad drzwiami. Przeciez jak otworze drzwi to prąd tam dochodzi po kablach bo tak to mam zgaszone
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości