na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Zawieszenie tylne - amortyzatory - usterki, diagnoza, naprawa, dobĂłr elementĂłw DLUGI-74 15 5 125 2017-Maj-29, 18:53
Ostatni post: Mietas
Ocena wątku:
  • 29 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Amortyzatory
Witam mam takie małe pytanko bo skonczyl się amortyzator z przodu przy mojej Zosce . I kolega proponuję mi amortyzatory firmy kayaby który kosztuje 204 za sztukę i druga firma to Kraft są tańsze i nie wiem które wziąć
Odpowiedz
Kolego. Jeżeli chcesz to mam do odstąpienia 2 amorki firmy GH. Polecił mi je znajomy który ma sklep motoryzacyjny. Ponoć robione są na tej samej linii produkcyjnej co jakieś (nie pamiętam jakie) markowe.
Ja zakupiłem w lutym wszystkie (tył i przód) ale okazało się że do wymiany są tylko tylne więc przednie leżą wygodnie w kartonie smile. Z milą chęcią odsprzedam po cenie zakupu (możliwy wgląd w fakturę) + koszty przesyłki
Odpowiedz
przerabiałem amortyzatory Monroe powiem dobre, tylko nie kayaby miałem , nawet roku nie wytrzymały , a tak zachwalali .Teraz ma założone Sasch i jest narazie ok...
Odpowiedz
A za ile kolegi te amorki
Odpowiedz
Witam chciałbym podłączyć się do tematu a mianowicie przymierzam się do zmiany zawieszenia na sportowe i chciałbym się dowiedzieć jakiej firmy najlepiej polecacie pozdrawiam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Z tych dwóch opcji wybrałbym KYB, ale są też inne firmy godne polecenia, np.: TRW, Bilstein, Sachs czy też wspomniany już tutaj Monroe.
Odpowiedz
Te KYB troszeczkę przereklamowane. , chyba że trafiłem na jakieś felerne. No ale KYB chyba lepsze niż jakaś chińska taniocha ☺
Odpowiedz
W zosce nie wymienialem jeszcze,ale we fieście przód monroe a tył kayaba.po trzech latach padł jeden tylny kayaba.Wiadomo wymiana dwóch na nowe jakieś najtańsze z allegro nie pamiętam mark(chciałem ją po dwóch latach max sprzedać)i.Sześć lat monrołki a chinki trzy lata i amortyzują.nie polecam kayabsów-przereklamowane.Nadmienie że monroe to nie serii wyższej reflex tylko te tańsze.
Odpowiedz
Sachs.
Prawdopodobnie takie szły na pierwszy montaż, tzn. od tego producenta.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości