na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {C} - demontaż foteli TATKO 16 5 963 2018-Kwi-23, 08:32
Ostatni post: railwayman
Ocena wątku:
  • 71 głosów - średnia: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{C} Przerwa między oparciem foteli a roletą
Czyli zgadza sie. Ta przerwa wynika z unifikacji rolety dla modeli ze zwyklymi i klubowymi fotelami. 5cm to norma, w starych Zafirach tez była przerwa. I pewnie też z powodu siatki, która była opcjonalna.
Odpowiedz
W zafirze A nie było przerwy , oparcia mogę dać do samej rolety . W ZC natomiast nie pozostanie nic innego jak przyciemnić boczne tylne szyby .
Odpowiedz
Jaka miales ZA? Bo w mojej z 2004 jest przerwa, zapewne wlasnie na siatke. Moze w starszych (w tych z dluzsza roleta) nie bylo opcji siatki i nie bylo przerwy.
Odpowiedz
@cmb80 nadal ją mam (jeżdzi żona) ZA 2004r  N-joy 2.0 DTI . Tył srodkowego oparcia (podłokietnika) dochodzi do rolety , natomiast boczne mają bardziej płaski tył , i mają ok 1cm przerwy .
Odpowiedz
Aż z ciekawości sprawdzę to jeszcze w weekend w swojej starej ZA smile
Odpowiedz
Właśnie sprawdziłem w starej Zafirze i jest przerwa ok. 3-4cm. Podejrzewam, że to na siatke. Kanapa jest przesunieta do samego tylu, a oparcia rozlozone na maxa. Sprawdzalem tez na innej Zafirze A, tez z 2004r i tez jest przerwa. To ciekawe, ze byly jakies wersje gdzie kanapa opierala sie o rolete. W obu sprawdzanych wersjach kanapa jest dzielona 40-20-40 czyli nowego typu. Moze u kolegi Zdzicha byla inna kanapa?

Natomiast w Zafirze C przesunalem troche fotele do przodu, bo moje dzieci strasznie kopia te plastikowe oslony pod fotelami. No i przerwe mam juz kilkunastocentymetrowa, co bardzo denerwuje. Szczegolnie w samochodzie za takie pieniadze. Zastanawiam sie, czy czegos sztywnego nie podkleic na rzepach pod spodem rolety. Albo luznego czarnego materialu doczepianego na rzepach i do rolety i do foteli. Oczywiscie bedzie to wygladac dosc tandetnie. Czemu Opel zawsze musi sknocic dobre rozwiazania.
Odpowiedz
(2016-Maj-03, 14:30)cbm80 napisał(a): Właśnie sprawdziłem w starej Zafirze i jest przerwa ok. 3-4cm. Podejrzewam, że to na siatke. Kanapa jest przesunieta do samego tylu, a oparcia rozlozone na maxa. Sprawdzalem tez na innej Zafirze A, tez z 2004r i tez jest przerwa. To ciekawe, ze byly jakies wersje gdzie kanapa opierala sie o rolete. W obu sprawdzanych wersjach kanapa jest dzielona 40-20-40 czyli nowego typu. Moze u kolegi Zdzicha byla inna kanapa?

Natomiast w Zafirze C przesunalem troche fotele do przodu, bo moje dzieci strasznie kopia te plastikowe oslony pod fotelami. No i przerwe mam juz kilkunastocentymetrowa, co bardzo denerwuje. Szczegolnie w samochodzie za takie pieniadze. Zastanawiam sie, czy czegos sztywnego nie podkleic na rzepach pod spodem rolety. Albo luznego czarnego materialu doczepianego na rzepach i do rolety i do foteli. Oczywiscie bedzie to wygladac dosc tandetnie. Czemu Opel zawsze musi sknocic dobre rozwiazania.
Znalazłeś jakiś patent na tą przerwę? Też zastanawiam się czy by tam nie wstawić czegoś.
Odpowiedz
Przerwa znika przy fotelach klubowych z środkowego fotela robimy podłokietnik i dzięki temu można fotele przesunąć do tyłu.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości