na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Zamek centralny ZAFIRA B / tylne lewe drzwi hawix 0 889 2018-Sty-15, 23:54
Ostatni post: hawix
  {B} Swiatla, temperatura plynu, programowanie automatycznego wlaczanie etc. mcxmcx 13 2 671 2016-Lis-18, 11:17
Ostatni post: parker
  {B} Launch Diagun X-431-programowanie modułu cim w Oplu. skwar 0 912 2016-Maj-29, 10:30
Ostatni post: skwar
Ocena wątku:
  • 40 głosów - średnia: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Centralny zamek - programowanie kluczyka
Alkohol do czyszczenia lecz do konserwacji to KONTAKT dodatkowo nanosi warstwę przeciw wilgoci
Odpowiedz
koledzy mam takie pytanie
Kupiłem kluczyk do Zafiry B od anglika i może powiecie mi jak zaprogramować pilota do mojego auta co jest potrzebne i co przerobić
proszę o pomoc bo nie działa mój kluczyk
Odpowiedz
Potrzebujesz op-com lub Tech2. Przekładasz grot ze starego kluczyka do nowego i programujesz nowy.
Odpowiedz
op-com i do roboty :
Odpowiedz
A juz chwaliłem zafire, Zauważyłem, że zamykanie lub otwieranie działa jak trzymam kluczyk przy szybie. Wymieniłem baterie w dwóch pilotach i to samo. Jeszcze wczoraj działał z kilku metrów. Próbowałem programować, lecz włożenie kluczyka do stacyjki, przekrecenie jej i trzymanie przycisku zamykania niic nie dzieje sie. Czy jest jakaś antena co ma "widzieć" sygnał z pilota? Problem przy dwóch pilotach.
Odpowiedz
Po dwóch dniach naprawiło się. Teraz z kilku metrów działa pilot. Czyżby kaprys zafiry?
Odpowiedz
bywa , najlepiej gdy pro forma kasujesz błędy ma tak z REC + czujniki cofania
Odpowiedz
Ja mam to samo w ZA. Co jakiś czas musiałem programować kluczyk potem coraz częściej. Poźniej codziennie, a teraz nawet zaprogramować nie mogę sad wymienię jeszcze przyciski w kluczyku i sprawdze ten modół od centralki. Jak to nie pomoże to pomysłów więcej nie posiadam sad
Odpowiedz
@DjHardy sprawdź luty w kluczyku. Znany defekt w ZA. Sam jak miałem ZA to oba kluczyki dałem do elektronika aby poprawił luty. Po tym zabiegu wszystko wróciło do normy.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości