na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [TUT] Bixenon - Afl dołoĹźenie. Misiek38 4 2 683 2018-Paż-21, 12:02
Ostatni post: kysiu241
  {B} DołoĹźenie gniazdka w bagaĹźniku. iraopole 3 311 2018-Lip-03, 15:19
Ostatni post: iraopole
  {B} podgrzewanie lusterek ddaarreekk 3 546 2017-Lis-27, 17:57
Ostatni post: ddaarreekk
Ocena wątku:
  • 68 głosów - średnia: 2.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} DołoĹźenie elektrycznie składanych lusterek
Jeżeli owiewki nie przeszkadzają w ręcznym składaniu lusterek to nie będą przeszkadzały przy składaniu z przycisku. Lusterka składają się tak samo niezależnie od "napędu".
Odpowiedz
Posiadam owiewki i stwierdzam iż nie będą one przeszkadzać
Odpowiedz
(2016-Mar-22, 09:55)Tunio999 napisał(a): Ja swojego czasu rĂłwnieĹź zastanawiałem się nad załoĹźeniem takich lusterek... Ale wcześniej załoĹźyłem owiewki i wydaje mi się, Ĺźe one będą przeszkadzać złoĹźeniu się całkowitemu lusterek chytry

Ja również jestem zainteresowany takim modem i też się zastanawiam co do tego było by mi potrzebne, niby mam bogatą wersje...
Będę się przyglądał w tym temacie co i jak wink
Odpowiedz
Piecu najważniejszy jest sterownik do szyb i lusterek z guzikiem do składania luster cena około 150-200 zł i oczywiście lusterka elektrycznie składane cena około 350 zł za dwa zamówiłem właśnie te lusterka zobaczę jak z jakością i dam znać ja postaram się przełożyć plastikowe osłony lusterek te malowane w kolorze nadwozia bo nie są uszkodzone a malować 2 mi się nie chce biggrin
Odpowiedz
Tylko prawe, za 50 zł biggrin
http://allegro.pl/show_item.php?item=5101186343
Odpowiedz
W mordę jeża dziś zabrałem się za robienie lusterek i okazało się że nie mam wiązki mam 5 kabli a nie 7 macie pomysł jak to połączyć aby działało ? Wiązkę nową tylko jak wymienić całą jak tam jest za ciasno dosztukować kabel ale jak dołożyć do tego sterownika od lusterek nie wiem które wyjścia rozebrałem go ale połapać sie nie mogę sad ratunku
Odpowiedz
Samo dosztukowanie wiązek to Pikuś. Największym problemem jest wyprowadzenie tego przez złącze drzwi, ponieważ nie ma miejsca na styki i trzeba z wyczuciem rozwiercać. Pozostałe złącza nie stanowią problemu.
Odpowiedz
Wiem w złączu drzwi mam wolne miejsca na rozwiercone i przełożenie ale jak dosztukować te przewody Flora z których pinów wyprowadzić przewody w włączniki ?
Odpowiedz
Złącze sterownika w drzwiach:
6. Left mirror retract, Black-Brown
7. Left mirror folding, Black-Green
22. Right mirror retract, Black-Brown
23. Right mirror folding, Black-Green

Złącze drzwi:
24. Mirror folding, Black-Green
25. Mirror retract, Black-Brown
Odpowiedz
Czyli jak dobrze rozumiem to masę silnika składania podpiąć do 6 a fazę do 7 na tej płytce  i jak byś mógł mi jeszcze powiedzieć które piny odpowiadają za doprowadzenie napięcia na płytkę sterująca bo mam ja rozebrana w domu zeby podlutowac te przewody ale nie moge zdybać napięcia na niej[Obrazek: IMG_4699.JPG]

[Obrazek: IMG_4700.JPG]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości