na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [TUT] Bixenon - Afl dołoĹźenie. Misiek38 4 2 687 2018-Paż-21, 12:02
Ostatni post: kysiu241
  {B} DołoĹźenie gniazdka w bagaĹźniku. iraopole 3 311 2018-Lip-03, 15:19
Ostatni post: iraopole
  {B} podgrzewanie lusterek ddaarreekk 3 547 2017-Lis-27, 17:57
Ostatni post: ddaarreekk
Ocena wątku:
  • 68 głosów - średnia: 2.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} DołoĹźenie elektrycznie składanych lusterek
Lusterka wpięte kierowca do pinu 6,7 pasażer do 22,23 zasilanie do 13 plusa wziolem chwilowo z gniazda zapalniczki niestety nie działa sad
Odpowiedz
A perzekręciłeś kluczyk? Bez tego nie ma zasilania części sterującej panelu, dlatego nie działa też sterowanie szybami.
Odpowiedz
Tak przekręciłem sad szyby oraz sterowanie lusterkami działa poza składaniem
Odpowiedz
Może kurczę mam walnięty ten sterownik ale nic zawsze można dorobić 2 przyciski biggrin tylko teraz muszę jakoś przepuścić te przewody przez gumę jak ją wyjąć ? Poprostu ciągnąć do siebie ?
Odpowiedz
Jeżeli masz możliwość to zmierz napięcia na cewce i stykach przekaźnika oraz czy coś się zmienia po użyciu przycisku. Będzie wiadomo, który element nie działa poprawnie.
Odpowiedz
Bardzo chętnie bym to zrobił ale nie posiadam aktualnie miernika jak wróci do mnie to postaram się pomierzyć smile
Odpowiedz
Jak to jest w zafirach B z tymi składanymi lusterkami? Czy po wciśnięciu przełącznika od razu się składają (kluczyk na zapłon) Czy po zamknięciu samochodu kluczykiem się składają, a po otworzeniu kluczykiem rozkładają? Obserwując różne marki zauważyłem właśnie że po otwarciu i zamknięciu samochodu kluczem lusterka się składają i rozkładają jak to jest w naszych ZB?
Odpowiedz
Nic specjalnego. Po wciśnięciu przycisku od razu się składają. Po zamknięciu/otwarciu auta z pilota/klucza fabrycznie się nie składają/rozkładają, choć już na forum wrzucalem kiedyś znaleziony w sieci mod, że składały się po zamknięciu auta z pilota.
Aha, jeszcze po wyjęciu klucza że stacyjki i wciśnięciu przycisku to się złożą (byleby nie otwierać drzwi), a po powtórnym naciśnięciu otworzą się przy kolejnym przekręceniu klucza w stacyjce.

wysłane z taptaka
Odpowiedz
Gdzie można znaleźć ten mod, bo właśnie zrobiłem moduł do automatycznego sterowania lusterkami z pilota i chciałbym porównać rozwiązanie.
Odpowiedz
Ale to jest efekt końcowy. Ciebie jako praktyka to nie zadowoli, choć zawsze możesz napisać do autora
[youtube]http://youtu.be/CthfDNravCY[/youtube]

wysłane z taptaka
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości