na dół
Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{C} Rozpoznawanie mowy
(2016-Kwi-14, 06:20)DD napisał(a): U mnie funkcjonuje korzystanie z głosowego wybierania numeru (Rozmowa, Wybierz, Numer, Połącz), ale tylko english. Rzadko korzystam, bo procedura zabiera trochę czasu, a jak jeszcze nie rozpozna mojego akcentu i trzeba skasować cyfrę (właściwie 3 ostatnie) i powtórzyć, to mam to gdzieś i wybieram ręcznie z telefonu. Próbowałem wybierać rozmówcę z listy (np. Rozmowa, Jarosław, Połącz), ale nie działa.

możesz dopasować  do jarosława swój komunikat głosowy  tak żebyś był zrozumiały ( w książce wybierasz jarosława i przypisz komunikat głosowy)
potem mówisz call i jak zapyta do kogo to wtedy mowisz jaroslaw w tej  tonacji jak nagrałeś
działa.
a jak korzystacie z navi to działa? u mnie pobiera danesmile
Odpowiedz
rubi20ne - dzięki, wypróbuję.
Odpowiedz
U mnie przy navi nie działa
Wyskakuje że pobiera dane
Jeśli zmienisz język np. na angielski to działa wszystko i następnie wrócisz na polski to już wyskoczy że język wyświetlacza nie jest obslugiwany
Natomiast telefon działa tak jak mówisz po angielsku
Odpowiedz
(2016-Kwi-14, 07:33)rubi20ne napisał(a):
(2016-Kwi-14, 06:20)DD napisał(a): U mnie funkcjonuje korzystanie z głosowego wybierania numeru (Rozmowa, Wybierz, Numer, Połącz), ale tylko english. Rzadko korzystam, bo procedura zabiera trochę czasu, a jak jeszcze nie rozpozna mojego akcentu i trzeba skasować cyfrę (właściwie 3 ostatnie) i powtórzyć, to mam to gdzieś i wybieram ręcznie z telefonu. Próbowałem wybierać rozmówcę z listy (np. Rozmowa, Jarosław, Połącz), ale nie działa.

możesz dopasować  do jarosława swój komunikat głosowy  tak żebyś był zrozumiały ( w książce wybierasz jarosława i przypisz komunikat głosowy)
potem mówisz call i jak zapyta do kogo to wtedy mowisz  jaroslaw w tej  tonacji jak nagrałeś
działa.
a jak korzystacie z navi to działa? u mnie pobiera danesmile

i tak nagrać 1000 komunikatów do 1000 osób w książce wink
a z navi to musze sprawdzić
Odpowiedz
(2016-Kwi-14, 09:00)Andrzejrudi napisał(a): U mnie przy navi nie działa
Jeśli zmienisz język np. na angielski to działa wszystko i następnie wrócisz na polski to już wyskoczy że język wyświetlacza nie jest obslugiwany
oglądałem na youtube jakiś test i testowali tam navi900  i   w nawigacji mozna było głosowo wybrać adres., może to tylko kwestia upgrade softu navi 900
Odpowiedz
ale po polsku można było ?
Odpowiedz
(2016-Kwi-14, 17:41)rubi20ne napisał(a):
(2016-Kwi-14, 09:00)Andrzejrudi napisał(a): U mnie przy navi nie działa
oglądałem na youtube jakiś test i testowali tam navi900  i   w nawigacji mozna było głosowo wybrać adres., może to tylko kwestia upgrade softu navi 900

Przy języku polskim faktycznie obsługa głosowa wyłącza się natychmiast jak przejdzie się na navi (end sesion).
Jako że rozpoznawanie działa "po angielsku" to jakoś nie wyobrażam sobie wypowiedzenia polskiego adresu po angielsku wink
Odpowiedz
Auto rozumie tylko adresy z kraju którym językiem właśnie jest obslugiwane rozpoznawanie mowy
Tak jest napisane w instrukcji smile
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości