na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Otwieranie szyb przednich. Mundurowy 6 2 184 2014-Cze-30, 19:01
Ostatni post: maro1985
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Młoteczek do zbijania szyb
Czy była taka opcja wyposażenia? Czy ktoś przewrażliwiony na punkcie bezpieczeństwa?

[Obrazek: 2e6ba686e3ae9411m.jpg]
Odpowiedz
Przecież szybę można zbić palcem :  25

http://www.joemonster.org/filmy/42412/Ro...wej_palcem
Odpowiedz
Gdzieś czytałem o samochodach sprowadzanych, które były kiedy pojazdami użyteczności publicznej czyt. taksówki że takie wyposażenia mają na stanie bo przepisy tego wymagają. Może właśnie dlatego ktoś to zostawił.
Odpowiedz
W EPC nie znalazłem żadnego kodu wyposażenia który by świadczył o tym że taki młoteczek jest to wyposażenie fabryczne, podobnie jak gaśnica czy trójkąt a nawet apteczka. Takie dodatkowe elementy wyposażenia to, tzw. wyposażenie dielerskie dokładane w salonach zgodnie z wymogami kodeksu drogowego danego kraju
Odpowiedz
ja mam dokupiony młoteczek
Odpowiedz
(2012-Mar-01, 19:22)Mietas link napisał(a): W EPC nie znalazłem Ĺźadnego kodu wyposaĹźenia ktĂłry by świadczył o tym Ĺźe taki młoteczek jest to wyposaĹźenie fabryczne, podobnie jak gaśnica czy trĂłjkąt a nawet apteczka. Takie dodatkowe elementy wyposaĹźenia to, tzw. wyposaĹźenie dielerskie dokładane w salonach zgodnie z wymogami kodeksu drogowego danego kraju
nie do końca się z Tobą zgodzę.
Myślę, że tego typu wyposażenie "ukryte" jest pod kodami wyposażenia dodatkowego, np:
XG3 - wyposaĹźenie dodatkowe, Niemcy
XB1 - wyposaĹźenie dodatkowe, Polska

ale chyba jesteśmy "za ciency" żeby rozszyfrować co się kryje pod tymi kodami wink
Odpowiedz
Jako wyposażenie salonowe samochodu to się nie spotkałem ale w stoiskach motoryzacyjnych w supermarketach są do kupienia..
Odpowiedz
Witam, ja mam taki młoteczek i właśnie jak na zdjęciu prezentowanym przez kaliope http://klubzafira.pl/forum/index.php/top...cseen.html

młoteczek już był, właściciel Holender pracujący w Berlinie, przekazał, że od początku był, ( XG3 - wyposażenie dodatkowe, Niemcy)
Odpowiedz
tak już kupiłeś czy dokładałeś?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości