na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  { Telefony kom., smartfony, zestawy BT współpracujące z UWA - portal telef. kom. Mietas 37 14 669 2015-Kwi-25, 14:30
Ostatni post: endzi
  UWA czy UWB z bluetooth? WhiteBoy 4 6 990 2014-Sty-29, 19:33
Ostatni post: sebii
  {B} Instalacja modułu UWA - portal telefonu komórkowego Mietas 1 16 382 2013-Cze-05, 21:30
Ostatni post: Lukago
Ocena wątku:
  • 52 głosów - średnia: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Moduł UWA - portal telefonu komórkowego - dyskusja, pytania, problemy
tu pytamy o moduł UWA w ZB
Odpowiedz
to może ja zacznę wink

pytanie: wyświetla się Wam na wyświetlaczu lista połączeń i książka telefoniczna?
U mnie (Windows Mobile 6.5) wyświetla się tylko część książki (za każdym razem inna ilość wpisów), a często zamiast książki / listy połączeń jest tylko info że trwa ładowanie (niecierpliwy jestem i po minucie gapienia się na ten napis "odpuszczam" wink )
Interesuje mnie głównie doświadczenie ludzi posiadających telefon na Androidzie, bo chyba właśnie taki system będzie w moim następnym telefonie.
Odpowiedz
Grisza - jaką wersję oprogramowania masz w UHP4, ostatnia dostępna jest w wersji 3.20 - aktualizacja do tej wersji rozwiązuje problemy z połączeniami telefon - UWA, w szczególności dotyczy to nowszych modeli telefonów.

Wcześniej pytałem o doświadczenia w tej sprawie w związku z planowanym nabyciem nowszego modelu Nokii, np. 500 - czy będzie poprawnie współpracować z fabrycznym zestawem głośnomówiącym - i albo nikt tego nie testował albo nie chce się podzielić wiedzą i doświadczeniami w tym zakresie
Odpowiedz
nie mam pojęcia którą mam wersję softu UHP - chyba się będę musiał z ciekawości przejść z fejsem do auta wink

W ogóle, to wybieram się do ASO na aktualizację wszystkiego co się da, ale straszą mnie chłopaki że to długo trwa i najlepiej wieczorkiem podjechać (co mi średnio pasuje).

Odpowiedz
Wydaje mi się że problem jest - tak jak sugeruje Mietas - w oprogramowaniu UHP4.

Obecnie mam telefon z Windows Phone 7 (HTC HD7),  żadnych problemów - szybko się ładuje, wszystkie kontakty, jedyna niedogodność to w liście wybieranych połączeń mam liste numerów, zamiast - jak bym wolał liste nazw kontaktów jeżeli jest w książce.

Wcześniej miałem telefon z takim samym systemem jak ty - Windows Phone 6.5 (HTC HD2) - i też niebyło żadnych problemów - a nawet było lepiej - bo wspomniana lista wybieranych numerów działała tak jak trzeba.
Odpowiedz
Grisza, a u mnie nie zczytuje książki telefonicznej, prawdopodobnie z powodu starszej (lub jakiejś nie do końca kompatybilnej) wersji BT (mam Nokię6120 i coś nie mogę się z nią rozstać wink ). Nawet aktualizacja softu nie pomogła.
Ja sobie z tematem poradziłem w ten sposób że wprowadziłem kilkanaście najczęściej wybieranych osób do kontaktów wybieranych głosowo (o ile pamiętam do 20 kontaktów można zapisać). Czas aktualizacji softu - ok. 20min., koszt: 120 - 180 zł (ASO), 100 zł (ktoś z Techem2).
Odpowiedz
(2012-Sty-13, 08:48)cruyf link napisał(a): Czas aktualizacji softu - ok. 20min., koszt: 120 - 180 zł (ASO), 100 zł (ktoś z Techem2).

mi powiedzieli w ASO, że aktualizacja całego samochodu może potrwać 2-3 godziny nawet, co skutecznie opóźnia moją wizytę w ASO wink
Odpowiedz
Wracając do moich problemów z książką telefoniczną i listą połączeń: problem rozwiązała zmiana komórki na taką z Androidem 2.3.4 - wszystko śmiga i nie ma żadnego czekania aż się wczyta smile

...ale i tak na czwartek jestem umówiony na aktualizację wszelakiego oprogramowania ZB wink
Odpowiedz
Czy jest możliwość wgrania polskiego menu w pozycji telefonu?
Odpowiedz
(2012-Kwi-25, 23:32)Konrad link napisał(a): Czy jest możliwość wgrania polskiego menu w pozycji telefonu?

niestety, ale nie. Oficjalnie Opel nie przygotowal polskiej wersji
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości