na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  { Telefony kom., smartfony, zestawy BT współpracujące z UWA - portal telef. kom. Mietas 37 14 678 2015-Kwi-25, 14:30
Ostatni post: endzi
  UWA czy UWB z bluetooth? WhiteBoy 4 6 997 2014-Sty-29, 19:33
Ostatni post: sebii
  {B} Instalacja modułu UWA - portal telefonu komórkowego Mietas 1 16 390 2013-Cze-05, 21:30
Ostatni post: Lukago
Ocena wątku:
  • 52 głosów - średnia: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Moduł UWA - portal telefonu komórkowego - dyskusja, pytania, problemy
Lista kontaktów z Sony Xperia T nie wchodziła do chwili uruchomienia synchronizacji z kontem w google. Po uruchomieniu tej opcji w telefonie (narzędzia > ustawienia > konta i synchronizacja) kontakty poprzez bluetooth zostały poprawnie wyeksportowane (dotyczy ZB 2007r.)
Odpowiedz
Witam. Mam radio dvd90 z bluetooth.Pięknie mi działał zestaw radio-telefon. Miałem awarię alternatora i rozładował się akumulator. Po naprawie wszystko wróciło do normy oprócz bluetooth. Wszystko niby się włącza ale nie widzi telefonu i nie szuka. Jak się do tego zabrać? Już zdążyłem się przyzwyczaić do luksusu. Pomoże ktoś?
Odpowiedz
Nawet w nowych oplach gdzie już jest język polski sterowanie głosem telefonu jest po angielsku

Spróbuj sparowac ponownie telefon z radiem. Może kod się zmienił albo telefon jest nie aktywny. Zawsze możesz telefon usunąć i ponownie sparować

Tapatalk u mnie...
Odpowiedz
czy do radia cd50phone da się dołożyć UWA?
mikrofon powinien być w aucie już zamontowany od radia, wystarczyło by przełożyć kabelki...
tak jest czy się mylę?
Odpowiedz
Chodzi o to ,że radio nie szuka urządzeń z bluetooth, a lista sparowanych urządzeń jest pusta. A miałem tam dwa telefony.Jak szukam telefonem to nie widzi radia tak jak by nie było sygnału wcale.
Odpowiedz
Przed parowaniem UWA z telefonem sprawdź ustawienia w telefonie - musisz mieć ustawione na publiczny, widoczny czy jakoś tak podobnie (w zależności od typu telefonu)
Odpowiedz
Używam UWA z softem 3.20. Od niedawna mam problem z funkcjonalnością głosowej komunikacji z portalem UWA. Jakiś czas temu wszystko działało poprawnie, miałem zapisane 3 numery do książki wybierania głosowego. Gdy chciałem kilka dni temu dopisać kolejne (powinien obsługiwać chyba do 20-tu) po pierwszej mojej komendzie głosowej system się jakby się zawieszał jest cisza, nie przyjmuje żadnych komend aż  rozłączy go timeout. Obsługa manualna telefonu poprzez portal guziczkami działa poprawnie.
Miał ktoś taki przypadek?
Czy ktoś zaglądał do modułu UWA, jakie tam są kości, może jest tam jakaś pamięć. Może można zrobiś restart hardwerowy?
Może wystarczy ponownie wgrać  soft TECHEM?
Odpowiedz
Mam problem z parowaniem Lumi 520 z BT w Zośce. Łączy się a za chwilę zrywa połączenie. Jakieś rady? Z forum wynika że jest to kwestia aktualizacji oprogramowania w UWA. Spotkałem się też z opinią że problem leży po stronie telefonu który przy przełączeniu się w tryb oszczędności odłącza bluetooth. Sam nie wiem. Ktoś na Śląsku aktualizuje soft UWA za rozsądną cenę?
Odpowiedz
Jeżeli nie masz softu 3.20 to raczej jest ten problem. Ale czy i jak Lumia współpracuje z UWA nie wiem. Wersję aktualnego softu możesz sprawdzić chyba tylko wpinając się interfejsem do samochodu. Na Śląsku nie wiem u kogo, w Warszawie może by się ktoś znalazł poniżej 100PLN.

Odpowiedz
Dzięki,znalazłem gościa z Krakowa co robi takie rzeczy za 100zł,zawsze to bliżej niż W-wa. W ASO wołają 250zł.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości