na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  { Telefony kom., smartfony, zestawy BT współpracujące z UWA - portal telef. kom. Mietas 37 14 679 2015-Kwi-25, 14:30
Ostatni post: endzi
  UWA czy UWB z bluetooth? WhiteBoy 4 6 997 2014-Sty-29, 19:33
Ostatni post: sebii
  {B} Instalacja modułu UWA - portal telefonu komórkowego Mietas 1 16 390 2013-Cze-05, 21:30
Ostatni post: Lukago
Ocena wątku:
  • 52 głosów - średnia: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Moduł UWA - portal telefonu komórkowego - dyskusja, pytania, problemy
No niestety to nie to albo chyba nie to. Podłączyłem z androidem 5 i pojawiły się tylko ostatnie wykonane rozmowy a książka telefoniczne nie. Pojawiły się ale po chwili zniknęło. Dobra nie ważne jakoś sobie będę musiał dać radę ale dzięki za odpowiedź.
Odpowiedz
Może nie masz najnowszego oprogramowania w UWA? Starsze wersje miały problemy z połączeniem przez BT i pobieraniem danych.
Odpowiedz
a ja to sprawdzić jeśli można.
Odpowiedz
Trzeba się podpiąć interfejsem i odczytać dane modułu.
Odpowiedz
no i tu się pojawiają schody. smile ptoks@interia.pl
Odpowiedz
Może komuś się przyda. Problem ze zrywaniem połączenia pojawia się poprzez importowanie kontaktów. Jeśli telefon połączy się z Bluetooth w aucie należy na aparacie wejść w urządzenie z którym się połączyliśmy i wyłączyć opcję importowania kontaktów. Wtedy co prawda kontakty się nie zaimportują ale połączenie jest stabilne i można śmiało sobie rozmawiać poprzez zestaw głośnomówiący. Nie sprawdziłem już tego na Lumi ale w iPhone jak i w HTC zadziałało.
Odpowiedz
(2016-Paż-08, 07:43)Flora napisał(a): Trzeba się podpiąć interfejsem i odczytać dane modułu.
Czy opcom poradzi sobie z aktualizacją modułu?
Odpowiedz
Sam nigdy tego nie robiłem ale na forach wyczytałem że tak.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości