na dół
Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{C} Kilka pytań
nie wiedziałem że 5-cio osobowe się zdarzają
Odpowiedz
(2016-Maj-15, 16:02)jabol napisał(a): nie wiedziałem że 5-cio osobowe się zdarzają

Czy się zdarzają ? ich jest naprawdę dużo . Chociaż prawdziwy % 5 a 7 osobowych zna tylko Opel .
Jeżeli coś może się popsuć
popsuje się na pewno
Jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć C , czy jakoś tak.
Odpowiedz
Dawniej przy ZA i ZB to się człowiek nie zastanawiał. Jeśli nie był to duński flexivan, to te siedem miejsc po prostu tam było. A teraz trzeba się wczytać w ogłoszenie ile jest miejsc, a i kupujący nowe auto zastanowi się dwa razy czy są mu potrzebne i czy warto za nie dopłacać.
Biznesowo na pewno wygrał na tym opel, zawsze trochę kasy do przodu.

wysłane z taptaka
[Obrazek: klubzafirapl_150-centymetrow-dla-rowerzysty.jpg]
[Obrazek: icon5.png]
Odpowiedz
Mowa o Zafirze C, a tutaj niestety jak w Touranie to 5 miejsc jest tylko w standardzie. Tylko niektore wersje wyposazenia mialy domyslnie 7 miejsc (w Polsce Cosmo), ale i tak mozna bylo z tego zrezygnowac odzyskujac czesc kasy. Wbrew pozorom to wlasnie 5-miejscowych jest wiecej na wtornym rynku. Musialem sie niezle naszukac, zeby znalezc 7-osobowa Zafire Tourer.
W przypadku Zafiry A i B nie bylo nawet innej opcji w oficjalnych cennikach - tylko 7-osobowa.
Odpowiedz
To i tak pół biedy, po podejrzewałem, że gdy klient nie chce ZC Cosmo 7-osobowej (w standardzie w tej wersji wyposażenia), to sprzedadzą mu 5-osobową w tej samej cenie.
[Obrazek: klubzafirapl_150-centymetrow-dla-rowerzysty.jpg]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości