na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Wentylator chłodnicy rafaljereczek 2 245 2016-Lis-24, 20:21
Ostatni post: rafaljereczek
  {A} Wentylator chłodnicy - tylko jeden bieg thor1978 3 2 436 2016-Lut-14, 14:53
Ostatni post: MARCEL!
  {A} klimatronik, wentylator nawiewu MAŁY 4 835 2015-Lut-07, 19:16
Ostatni post: oki Darek
Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Wentylator z wtyczką 4 pin, nowy padł po 2 miesiącach
Hej!
Padł mi w nowym wentylatorze rezystor... Tzn. nie włącza się wiatrak po włączeniu klimy tylko co chwilę na 4 sekundy najwyższy tryb się włącza. 
Jak po 2 regeneracjach padł w oryginalnym wiatraku rezystor, to wymieniłem już CAŁY wiatrak z rezystorem (nowy).
Po 2 miesiącach padł rezystor! W nowym wiatraku.
Teraz czy reklamować ten co jest (bodajże marki TYC) czy kupić GT-Bergmann ?
  http://inter-berg.pl/?430,wentylator-ope...y-13128687
A może po prostu zregenerować ten co jest rezystor w tym TYC?
Z reklamacją to jest zabawy bo trzeba wysłać ten uszkodzony, poczekać na 2... Mogę na te parę dni założyć stary ale ciągle to przekładać to już lepiej przeczekać na nowy, tylko pytanie, ile znowu wytrzyma bo pewnie mi wyślą tej samej firmy. Bo na zwrot kasy to nie ma co liczyć... Co najwyżej na 2 wiatrak taki sam..
Odpowiedz
Jak on Ci tak masowo pada to nie myślałeś, ze przyczyną może być gdzie indziej?

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Pytanie, tylko gdzie? Żadnych błędów na komoie. Termostat ok, chlodnica ok.
Regulator napięcia też sprawny. Tzn. oryginał po naprawie rok wytrzymał. Zamiennik padł po niecałych dwóch miesiącach...
Odpowiedz
(2016-Kwi-24, 13:58)MARCEL! napisał(a): Pytanie, tylko gdzie? Żadnych błędów na komoie. Termostat ok, chlodnica ok.
Regulator napięcia też sprawny. Tzn. oryginał po naprawie rok wytrzymał. Zamiennik padł po niecałych dwóch miesiącach...

Nie mogę już edytować wiadomości.
Problem z niewłączaniem się 1 biegu wentylatora rozwiązany.
Wentylator i rezystor ok.  smile
Kończył się już czynnik w chłodnicy (dziurawa) i nie włączał się wentylator bo było za małe ciśnienie... No i klima syczała i buczała bo już prawie czynnika nie było.
Wymiana chłodnicy klimatyzacji rozwiązała problem.
Także ten wentylator komputer załącza na podstawie ciśnienia a nie tylko temperatury...
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości