na dół
Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{CB} posiadane/rekomendowane zestawy
Jesteś zadowolony ze swojego zestawu CB i chcesz go polecić?. Możesz to zrobić tutaj.

korekta tytułu/kaliope
Odpowiedz
CB President Johny II + antena helikarna Gamma 90-wymiatacz.radio pod klapką bezpieczników a antena na uchwycie relingowym bo za ciężka na magnes.
Odpowiedz
CB Uniden 520 antena hustler 100 na magnesie-  niby budżetowo ale przeniosłem ten zestaw jeszcze z poprzedniego auta ma już chyba 5 rok czy więcej i cały czas jestem z niego zadowolony smile
Odpowiedz
Alan 109, antena Sirio Snake 27 na uchwycie (tylna klapa), radio zamontowane pod popielniczką...jestem zadowolony po odpowiednim zestrojeniu.
Odpowiedz
Radyjko

Uniden 520 xl

antena

coś z Presidenta ale nie znam modelu (180cm) zamocowana w miejscu po antenie radiowej  smile

Na radyjku śmigam od 7 lat i ciągle daje radę.
Odpowiedz
po wielu próbach padło na zestaw Presidenta przy moim 1,9 CDTi sprawdza się.
Radyjko:
President Johny II z ASC

Antena:
President Alaska NEW 150cm magnes

Rezerwa to Cobra 19 IV D też działa

Odpowiedz
CB Midland 200 - proste radio AM/FM skonfigurowane na PL/EU z możliwością wyboru 1/4 W
Antena - w oryginale na magnesie Sunker CB 116 z prętem ok. 1 m ze szklanym filtrem - ze względu na szklany dach  dokupiłem specjalny uchwyt do klapy oraz kabel z łączówką UC-1, do której przykręcony jest ten pręt anteny - powyższe wykonanie powoduje, że nie mam problemów z otwieraniem klapy, wjazdem do garażu i łatwym demontażem, np. do mycia auta.

Jak wiadomo problemem w ZB w dieslu są zakłócenia, dlatego dodatkowo zamontowałem na obwodzie zasilania filtr przeciwzakłóceniowy 5A, co zdecydowanie przy tym zestawie poprawiło odbiór sygnału - przy odpowiednim wyregulowaniu tłumika szumów względnie czysty odbiór z zasięgu od 4 - 7 km, a przy dobrej propagacji powyżej 10 km
Odpowiedz
Miałem taki problem w Audi A-4 jak założyłem xenony, kupiłem Presidenta z automatycznym ASC i problem zniknął.
Odpowiedz
Yosan pro 120 + antenka Pirat. Niestety bez rewelacji, chociaż do podstawowych zadań się jakoś sprawdza. Wcześniej było do radia sirio ml145 i było bardzo dobrze. Teraz z racji szklanego dachu kupiony pirat - nie ma porównania do ml-ki. Na pocieszenie licznikowe 210  :chytry: i mijane tiry - Pirat siedzi jak siedział na skrawku klapy bagażnika
Odpowiedz
radyjko president johnny III - luzem pod fotelem - jak potrzebuję to wciskam między fotel a tunel środkowy
antenka sirio ML145 - na magnesie
jestem bardzo zadowolony z tego zestawu
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości