na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Uszkodzenia karoseryjne, wgniecenia - jak, czym i gdzie naprawiać otko 2 1 501 2012-Kwi-30, 08:00
Ostatni post: katar
Ocena wątku:
  • 35 głosów - średnia: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{Info} Czym myjecie zafirkę :D
(2017-Kwi-10, 14:29)syska napisał(a): Potwierdzam. A myślałem Ĺźe juĹź tego nie ma w sprzedaĹźy  smile

Na alle zawsze można kupić
Odpowiedz
Dobrze wiedzieć. A cena przystępna?
Odpowiedz
jakiej chemii byscie nie używali to bez h20 zośki nie umyjecie smile
Odpowiedz
Kiedyś jak mniej jeździłem, to najpierw płukanie miękką wodą, piana aktywna, szampon, płukanie miękką wodą i jakieś 1,5h przy mleczku Plastmall. Efekt super.
Teraz dobra bezdotykowa, bo czasem po jednym dniu wygląda Zośka gożej niż przed myciem ;-)
Odpowiedz
racool napisał(a):Kiedyś jak mniej jeĹşdziłem, to najpierw płukanie miękką wodą, piana aktywna, szampon, płukanie miękką wodą i jakieś 1,5h przy mleczku Plastmall. Efekt super.
Teraz dobra  bezdotykowa, bo czasem po jednym dniu wygląda Zośka gożej niż przed myciem ;-)

Szymon za dużo tej wody,  spłukiwanie dopiero po aktywniej pianie, piana na mokrym lakierze za szybko spłynie i nie spełni swojego zadania wink
Odpowiedz
eeeeeeee tam było cacy 25 hhehehe

teraz to po dwóch dniach czasem bardziej auto ubłocone i okupkane przez ptasie grypy że aż się nie chce myć. Auto za dużo w ruchu.
Odpowiedz
Dzięki wielkie panowie za poradysmile
Odpowiedz
Ponoć najlepiej myć "bezdotykowo" i tak się staram robić choć mnie korci inaczej bo uważam że jak gąbką z dobrym szamponem własnoręcznie nie umyję to żadna myjnia tego nie zrobi tak dobrze :-) A na koniec środek AMWAY :-)) lub cosik innego podobnego coby autko błyszczało...
Odpowiedz
(2017-Kwi-11, 14:37)syska napisał(a): Ponoć najlepiej myć "bezdotykowo" i tak się staram robić choć mnie korci inaczej bo uwaĹźam Ĺźe jak gąbką z dobrym szamponem własnoręcznie nie umyję to Ĺźadna myjnia tego nie zrobi tak dobrze :-) A na koniec środek AMWAY :-)) lub cosik innego podobnego coby autko błyszczało...

Najlepiej na dwa wiadra i dobra rękawica do mycia 
i będziesz spał spokojnie  wink

Mycie bezdotykowe nie usuwa brudu bezpośrednio przylegającego do lakieru,  mam czarny lakier i jeszcze nigdy nie wróciłem zadowolony do domu,  efekt szybko mijał po wyschnięciu auta. O tylnej części auta nie wspomnę jest to strona do której brud przywiera jak rzep do psiego ogona. Dlatego myje ręcznie rękawicą na dwa wiadra ale wcześniej aktywna piana, woda i dopiero mycie szamponem ,  a z myjek korzystam w okresie zimowym kiedy chemia i sól beszczesci lakier  smile
Odpowiedz
no i proszę...... zdetronizował nam juniora
27
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości