na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Uszkodzenia karoseryjne, wgniecenia - jak, czym i gdzie naprawiać otko 2 1 472 2012-Kwi-30, 08:00
Ostatni post: katar
Ocena wątku:
  • 35 głosów - średnia: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{Info} Czym myjecie zafirkę :D
Jurek pewnie podobnie jak ja najczęściej myjesz.......spłukujesz auto w taki piękny deszczowy dzień jak dziś 25

@Mucha oczywiście zgadzam się z Tobą, aczkolwiek zauważyłem że nie wszystkie myjnie bezdotykowe są równie skuteczne, i im nowsza myjnia tym bardziej zależy właścicielowi i jest lepsza chemia. Z czasem niestety jakość spada.
Po drugie jak auto umyłem ręcznie to kolejne dwa mycia metodą bezdotykową dają super efekt pod warunkiem, że po umyciu zasadniczym nawoskujemy i nabłyszczymy lakier - trzeba przejść wszystkie programy.
Odpowiedz
racool napisał(a):Jurek pewnie podobnie jak ja najczęściej myjesz.......spłukujesz auto w taki piękny deszczowy dzień jak dziś 25

@Mucha oczywiście zgadzam się z Tobą, aczkolwiek zauważyłem że nie wszystkie myjnie bezdotykowe są równie skuteczne, i im nowsza myjnia tym bardziej zależy właścicielowi i jest lepsza chemia. Z czasem niestety jakość spada.
Po drugie jak auto umyłem ręcznie to kolejne dwa mycia metodą bezdotykową dają super efekt pod warunkiem, że po umyciu zasadniczym nawoskujemy i nabłyszczymy lakier - trzeba przejść wszystkie programy.

Zgadzam się, po myciu ręcznym jedno gĂłra dwa mycia na myjcie i auto wygląda .... dobrze. Jednak czarny lakier wymaga większego poświecenia Nieśmiały , ale nie Ĺźałuje Ĺźe mam czarne auto, jakbym miał wybierać auto to znowu byłoby czarne smile
Odpowiedz
Jak bym miał wybierać to bym miał ARDEN BLAU - ale nie miałem wówczas takich możliwości, a szkoda !!!!
Odpowiedz
(2017-Kwi-11, 20:59)Mucha napisał(a): Mycie bezdotykowe nie usuwa brudu bezpośrednio przylegającego do lakieru,  mam czarny lakier i jeszcze nigdy nie wrĂłciłem zadowolony do domu...

Zgadzam się z Tobą absolutnie. Jak tylko mam możliwość to myję własnoręcznie a potem kilka razy na bezdotykowej do czasu kiedy znów nie można domyć. A propos tyłu zastanawiam się nad chlapaczami na przód i tył. Myślę że zawsze to będzie jakaś ochrona lakieru przed brudem  smile
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości