na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Naprawa mechanizmu wycieraczek DjHardy 2 286 2018-Maj-12, 16:58
Ostatni post: DjHardy
  {A} Naprawa wnętrza i dodatkĂłw na karoserii krzych53 0 650 2017-Sie-27, 20:27
Ostatni post: krzych53
  {A} Regulacja lędzwiowa fotela - usterki i sposoby naprawy celius 11 8 833 2016-Lip-23, 14:31
Ostatni post: Panek_rulez
Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Wyświetlacz TID_MID_CID - usterki, diagnoza, naprawa
Mój wyświetlacz sam się naprawił smile

PS: nie wiem czy wrzucanie różnych problemów dotyczących tego samego elementu do jednego tematu-wątku jest dobrym pomysłem
Odpowiedz
Dokładnie. Patrzę że wiele wątków jest scalanych w w jedno, potem ktoś będzie szukał odpowiedzi i będzie musiał czytać kilkadziesiąt stron.
Odpowiedz
Moim zdaniem lepiej przeczytać nawet obszerny temat, niż wyszukiwać właściwy temat. Nie byłoby problemu gdyby user zakładający jakiś temat nadawał właściwie tytuł tematu, dokładnie odzwierciedlający problem, a nie jak to ma miejsce dotychczas w wykonaniu wcale nie nowych i obytych z forum userów - byle gdzie i byle jak.
Odpowiedz
Mietas ale sam widzisz przez jakie dyskusje trzeba się przekopać żeby znaleźć odpowiedź na dany problem, tu w  temacie o wyświetlaczu np. koledzy dyskutują o migotaniu temperatury, wszystko się to miesza, odpowiedzi na jeden problem z odpowiedziami na drugi.
Odpowiedz
Ale to migotanie temperatury jest właśnie na wyświetlaczu (nie istotne na jakim), wydaje się że jest to właściwe miejsce
Odpowiedz
Ja nie twierdze że nie właściwe, tylko że to taki raczej błahy "problem", a takich może być więcej, i po jakimś czasie zakopiemy się tu... ciężko będzie znaleźć odpowiedź na "poważniejsze" usterki. Trzeba będzie przeczytać cały wątek o wyświetlaczu... a tego może być kilkadziesiąt stron niedługo.
Odpowiedz
(2012-Mar-05, 15:09)Mietas link napisał(a): Nie byłoby problemu gdyby user zakładający jakiś temat nadawał właściwie tytuł tematu, dokładnie odzwierciedlający problem

a moderator nie może tego skorygować?

Osobiście jestem przeciwnikiem łączenia tematów (chyba że są o tym samym wink ), bo przekopywanie się przez kilka(naście/dziesiąt) stron dla których tłem jest np dowolny problem związany z MID'em, CID'em lub TID'em może być frustrujące - zwłaszcza że w wyniku klejenia uzyskujemy kwiatki typu że w jednym poście jest o "problematycznym" mruganiu temperatury, a zaraz pod tym że "mój wyświetlacz sam się naprawił" (a miał zupełnie inną usterkę, ale to już może umknąć potencjalnej ofierze przeglądania takiego poklejonego tematu wink )
Odpowiedz
(2012-Mar-05, 18:08)Grisza link napisał(a): a moderator nie moĹźe tego skorygować?

Grzegorz - oczywiście, że może. Tylko zwróć uwagę, że takie działania powinny być sporadyczne, a nie jak dotychczas w ok. 50% postów.
Jak chce się "dokopać" moderatorowi, to zawsze można to zrobić, nawet bezkarnie, ale bajzel zaczyna się znacznie wcześniej, ileż to razy ktoś rozpoczyna wątek, trwa dyskusja i nagle ktoś wyjeżdża w tym samym temacie z innym problemem. Mod dzieli wątek, powstaje nowy temat, który często należy do innego dział, w związku z tym przenosi go do właściwego działu  i co się dzieje? Podnosi się rwetes typu: gdzie podział się mój temat lub posty, bo zainteresowanemu nie chce się poszukać. Osobiście jestem przeciwny tworzeniu z każdym problemem nowego tematu (to można ostatnio zaobserwować u konkurencji - tam już nikt nad tym nie panuje), jak już wcześniej napisałem byle jak zatytułowany, byle gdzie postawiony i co najgorsze byle jak napisany - niezrozumiały i często z błędami. Jak wiele jest interwencji ze strony modów, można podejrzeć w wielu postach, gdzie są systemowe adnotacje o dokonanych zmianach - kiedy i przez kogo.
Odpowiedz
Mietku, wystarczy przecież egzekwować stanowczo regulamin forum (mam tutaj na myśli zwłaszcza paragraf 2).
Tematy nie spełniające zasad - do kosza, a użytkownik ostrzeżenie wink
Będzie chwilę szumu, ale się ludzie nauczą pisać smile
Odpowiedz
Proszę o pomoc  wink
Mam opla Zafira A z 2003r, 1,6 benzyna.
Wiem szału nie ma, ale śmiga  cool
Od kilku miesięcy mój wyświetlacz TID czasami gasł.
Działo się to w momencie jak go dotknołem palcami
lub np okularami. Trwało to, czyli ciemność  smile, od kilku
sekund do kilku minut.
Niestety kilka dni temu po tym jak go dotknołem zgasł
i do dzisiaj się nie obudził sad
Radio działa dalej bez problemów, mogę regulować głośność,
zmieniać stację, itp.
Pytanie co teraz mam zrobić?
Mieszkam w Tarnowskich Gorach, śląskie.
Czy jest moze w mojej okolicy ktoś kto mógłby mi
pomóc rozwiązać ten problem?
Z góry bardzo serdecznie dziękuje za wszelkie rady.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości