na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Pytanie {A} Sterownik ECU - klonowanie - wymiana - zamiana dworus 1 221 2018-Sie-09, 20:08
Ostatni post: Grzesiek_2502
  {A} Po rozgrzaniu silnika świeci się Check i TC. Silnikiem szarpie. fabrus 2 1 336 2016-Lis-07, 18:36
Ostatni post: lbk
  [A] Zdalne odpalanie silnika, własny moduł arduino darrrrek 21 4 473 2016-Sie-25, 16:57
Ostatni post: vojtek2008
Ocena wątku:
  • 54 głosów - średnia: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Sterownik silnika
Witam wszystkich.Potrzebuje pomocy związanej z naprawą sterownika silnika w mojej ZA może ktoś doświadczał takiej naprawy i może kogoś polecić,objawy są takie że nie pali na 1 cylinder cewka wymieniona świece wymienione,połączenie pomiędzy sterownikiem a cewką sprawdzone więc zostaje tylko awaria sterownika.Jak i gdzie można dokonać takiej naprawy
Odpowiedz
Ja moge polecic ale w Lublinie Pana Przemysława Dądrowę -Kolasińskiego(jesli dobrze pamietam nazwisko) z Lublina z Ul. Południowej, ale niestety nie wiem czy bedzie chciał naprawiać wysyłkowo- mi zawsze chciał autko ze sterownikiem, aby mógł go sprawdzić po naprawie w 100 procentach. Koszt w moim przypadku to jakieś 300.
Odpowiedz
A może ktoś miał styczność z tymi serwisami ELETRONIC RUMIA MATEUSZ LIS lub ELEKTRO-BIPKRYSTIAN MIELEWCZYK REDA,nie wiem gdzie mam wysłać swój sterownik aby było dobrze
Odpowiedz
a jaki masz nr ecu? Kod silnika z18 czy x18?
Odpowiedz
Ja mogę polecić tobie:

http://elektrobip.pl/

Miałem z nimi styczność w zeszłym miesiącu-wysłany sterownik do nich (pacjent-Opel Astra G) i naprawiony-2 lata gwarancji.
Auto po montażu spisuje się bez zastrzeżeń  17
Odpowiedz
(2016-Cze-23, 14:11)Przemass napisał(a): Ja mogę polecić tobie:

LINK: elektrobip.pl/

Miałem z nimi styczność w zeszłym miesiącu-wysłany sterownik do nich (pacjent-Opel Astra G) i naprawiony-2 lata gwarancji.
Auto po montażu spisuje się bez zastrzeżeń  17

Ja też skorzystałem z usług firmy Elektro-Bip i wszystko ok trochę mnie zgolili bo za naprawę sterownika silnika zapłaciłem 600 zł plus przesyłki w obie strony  samochód zafira a 1,8 16v 85 kW ale gwarancja tylko na jeden rok i nie było mowy o dwóch latach.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości