na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [TUT ZB] Zafira - Naprawa ogranicznika drzwi roboo1 49 17 819 2018-Paż-04, 14:51
Ostatni post: piosk
  {B} BagaĹźnik bazowy do relingĂłw, rowerowy, trumna itp... parker 98 33 232 2018-Sie-01, 13:38
Ostatni post: zafirafocus
  {B} [TUT ZB] Zafira - Zabezpieczenie klapy bagaĹźnika przed rdzą Kaliope 10 9 773 2017-Lip-13, 07:03
Ostatni post: Kaliope
Ocena wątku:
  • 48 głosów - średnia: 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Bagaznik bazowy - Astra H do Zafira B
Ktoś wie czy bagażnik bazowy od Astry H, będzie pasował do Zafiry B.
MontaĹź na relingi zintegrowane na wypustki.
Długość belek jest taka sama ?
Nr katalogowe:
Astra H - 67 32 525
Zafira B - 17 32 540
Odpowiedz
nie wiem czy będzie pasował, ale nie poleca sie oryginalnych belek. Beznadziejny montaż. Lepiej kupić belki jakieś dobrej firmy, tańsze....a łatwiejsze w montowaniu. Ja będę też kupował, i chyba węzmę włoskie Aguri. Polecają też Mont Blanc/Cruz

Aguri ponoć wyjątkowo ładnie wyglądają na ZB

http://allegro.pl/bagaznik-aguri-na-reli...20054.html
Odpowiedz
Aguri to Polska firma, ale nie zmienia faktu że ładnie wyglądają.
Odpowiedz
(2016-Cze-28, 21:50)tOmki napisał(a): Aguri to Polska firma, ale nie zmienia faktu Ĺźe ładnie wyglądają.

widzisz....a ktoś mi mówił, że to włoszczyzna....tak czy siak cena/jakość skłaniają mnie do kupna tych belek. Potem jeszcze box ...i w drogę
Odpowiedz
Jednak kupiłem Mont Blanc stopy AMC 5311 (dawniej 5212) i belki aluminiowe A49 - 125 cm.
Odpowiedz
w mont blanc są dwie różne stopy na reling z dziurkami lub bez?
Odpowiedz
Może nie precyzyjnie napisałem, jest to uniwersalna stopa - pasuje na reling zintegrowany i zwykły. Wypustki i otwory nie mają tutaj żadnego znaczenia, ewentualnie wskazują tylko miejsce montażu (odległości 70 cm i 49 cm).
Odpowiedz
Cześć wszystkim. Poszukuję w trybie awaryjnym bagażnika bazowego do Zafira B relingi zintegrowany. Potrzebny w terminie 12 czerwiec do 17-18 czerwiec 2017. Najlepiej że Śląska. Dzięki za info i jak jestem w złym miejscu to proszę o przeniesienie

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

(2017-Cze-09, 12:13)waski2k napisał(a): Cześć wszystkim. Poszukuję w trybie awaryjnym bagaĹźnika bazowego do Zafira B relingi zintegrowany. Potrzebny w terminie 12 czerwiec do 17-18 czerwiec 2017. Najlepiej Ĺźe Śląska. Dzięki za info i jak jestem w złym miejscu to proszę o przeniesienie

Oczywiście jakoś się odwdzięczę

Odpowiedz
Kaliope ja mam oryginalne i nie narzekam.. montaĹź nie jest zbytnio skomplikowany.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości