na dół
Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{C} - Bagażnik na rowery
Trzeba przyznać, że rozwiązanie znakomite. 4 rowery i do tego da się je odchylić i otworzyć bagażnik. Prezentacja w tym filmiku od minuty 2:24

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=myNgP-aMyK0&feature=related[/youtube] 
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego ale sprzedawca w salonie serdecznie mi to rozwiązanie odradzał. Na pytanie o powód tylko się powtarzał nie podając żadnych faktów.
Odpowiedz
(2012-Mar-05, 19:51)Marcin78 link napisał(a): Nie wiem dlaczego ale sprzedawca w salonie serdecznie mi to rozwiązanie odradzał. Na pytanie o powód tylko się powtarzał nie podając żadnych faktów.
Może ze względu na komplikacje z tablicą rejestracyjną - nie pamiętam teraz dokładnie ale było coś pod górkę. Chyba nie można przełożyć tablicy na bagażnik rowerowy a bagażnik ją zasłania + nie można mieć trzech tablic a takie rozwiązanie wykorzystuje się gdzieś na świecie - poprawcie mnie jeśli się mylę.
Odpowiedz
W tym przypadku możesz mieć trzy blachy,po wysunięciu bagażnika rowerowego tej tylnej nie widać,więc musiałbyś ją przekładać w wydziale wyrobisz bez problemu trzecią.
Odpowiedz
(2012-Mar-06, 00:39)artb link napisał(a): W tym przypadku możesz mieć trzy blachy,po wysunięciu bagażnika rowerowego tej tylnej nie widać,więc musiałbyś ją przekładać w wydziale wyrobisz bez problemu trzecią.

Nie ma możliwości wyrobienia trzeciej blachy. Przerabiałem ten temat jak szukałem bagażnika do auta.
Odpowiedz
Zgłasza się zaginięcie jednej blachy i wydział komunikacji wydaje następną ...oczywiście za opłatą.
Odpowiedz
(2012-Mar-06, 07:54)Marki link napisał(a): Zgłasza się zaginięcie jednej blachy i wydział komunikacji wydaje następną ...oczywiście za opłatą.
Czy przypadkiem podczas ewentualnej kontroli drogowej samo posiadanie trzeciej blachy nie będzie karane?? Przecież zgłaszasz zaginięcie jednej.
Odpowiedz
(2012-Mar-06, 07:54)Marki link napisał(a): Zgłasza się zaginięcie jednej blachy i wydział komunikacji wydaje następną ...oczywiście za opłatą.
Nie jestem pewien ale wydaje mi się, że składając w.w. zawiadomienie zostajesz  pouczony o odpowiedzialności karnej z art. 233  par. 1 kk (zeznanie nieprawdy). Jeżeli tak, to ryzykujesz do 3 latek...
Odpowiedz
Przy fabrycznym bagażniku na rowery niema możliwości montażu haka holowniczego.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości