na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} MontaĹź czujnika poziomu płynu chłodniczego celius 15 2 745 2018-Paż-10, 13:17
Ostatni post: Pszczyna
  {B} B0180 - Za niskie napięcie w obwodzie nawiewu na nogi czujnika temp pow wylotowego Bodek 0 326 2017-Gru-28, 19:51
Ostatni post: Bodek
  {B} P1481 ObwĂłd wentylatora pierwszego biegu otwarty k@niu 2 1 513 2017-Cze-18, 17:05
Ostatni post: Kaliope
Ocena wątku:
  • 40 głosów - średnia: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} B3843 - ObwĂłd czujnika jakości powietrza, napięcie za niskie
I jak pomogło ??

Ja też mam błąd "B3843-05 - Czujnik jakości powietrza, przerwany obwód lub napięcie za wysokie". Gdzie szukać kabelków i wtyczki ?? Może uda się go jeszcze uratować.
Odpowiedz
Czujnik i instalacja do niego jest pod podszybiem w komorze silnika z prawej strony przed pasaĹźerem
Odpowiedz
Ja to wyłączyłem i mam święty spokój.
Odpowiedz
Ja od 5 lat ten czujnik mam zepsuty. Próbowałem go czyścić, wiązkę kabli przemierzyłem miernikiem i tylko czas straciłem.
A jak byłem w sklepie z częściami do Opli nim dowiedziałem się o cenie, koleś zaproponował żebym zamówił dwa, bo ich jakość jest taka, że nówka w kartoniku potrafi być zepsuta.
Także temat sobie podarowałem.

Jak dla mnie zbędny bajer nie wpływający negatywnie w żaden sposób na działanie nawiewu, ogrzewania czy klimatyzacji i naprawdę szkoda czasu i pieniędzy żeby ten element wymieniać. Tylko niepotrzebnie podnosi masę auta które i tak jest ciężkie. smile
Odpowiedz
Wiecie mi na tym nie zależy, ale czasami przy czasie spojrzę tu i tam. Może uda się uratować a jak nie to dezaktywacja i w dołpie mam ten czujnik 27
Odpowiedz
Tutek:

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości