na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Nie działające szyby i głośniki w tylnych drzwiach mleczny87 3 242 2018-Sie-01, 07:55
Ostatni post: olek
  {A} brak ABS i TC , nie działa prędkościomierz darkb 12 2 363 2018-Cze-05, 06:31
Ostatni post: rafael
  {A} szyby, radio i lusterka nie działają Kilkomaks 0 346 2018-Kwi-06, 00:42
Ostatni post: Kilkomaks
Ocena wątku:
  • 37 głosów - średnia: 3.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Kontrolki ktĂłrych nie ma?
Dobry smile
Zauważyłem w mojej zafirze dwie nietypowe kontrolki. Zapalają się bardzo rzadko, z właściwie nie zapalają tylko ujawniają, bo widać je tylko kiedy świeci na nie słońce. To też nie zawsze, bo czasami ten pasek jest po prostu czarny(?). Więcej widać na foto Roll Eyes
[Obrazek: IMG_0804[1].JPG]
Odpowiedz
Pierwsza kontrolka słabo widoczna jest... na moje oko to jest kontrolka od skrzyni biegów (automatu)
Druga od poziomowania reflektorĂłw.
Odpowiedz
Te kontrolki nie działają. Ani w Zośce ani w innym oplu.
Odpowiedz
Tylko po co w takim razie są? Chyba że po to żeby tylko raz na jakiś czas zmartwic swiezaka ;p
Odpowiedz
Jak byś chciał czasem zajrzeć do tego wyświetlacza (TID) do środka, to przekonasz się że wewnątrz dolnej części wyświetlacza nic nie ma, od zewnątrz jest tylko ta maskownica z "wtopionymi" ikonami, chyba tylko dwóch kontrolek, pewnie w zamyśle projektanta coś tam miało być, ale ostatecznie nie wykorzystano tego w praktyce
Odpowiedz
Dzięki za info w każdym razie wink I tak będę chyba kombinować żeby tam tida w przyszłości wrzucic
Odpowiedz
chyba MID-a smile
Odpowiedz
Na liczniku też są ikony które nie świecą np od tempomatu, regulacja wysokości świateł też jest, ale stosowana akurat przy xenonach to akurat w niktórych modelach działa.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości